Школярі долучають херсонців до збору та сортування сміття

Автор: Антон КОСТЮК 24 Октября 2018 16:13

Для мешканців міста сміття на вулицях Херсона – це вже звична справа. Натомість, так не вважають учні школи № 32. Об'єднавшись, вони почали власноруч робити наше місто кращим. У їхніх планах - донести до херсонців меседж: «Сортувати - актуально, сучасно та модно». Про це вони сьогодні розповіли за круглим столом на тему: «Роздільне збирання твердих побутових відходів».

«Перший наш проект «Херсонщина без сміття» був покликаний прибирати узбережжя Херсонщини від сміття, яке залишається після відпочиваючих. Було приємно дивитися, як діти об'єдналися заради спільної справи», - говорить вчитель біології та екології херсонської школи № 32 Ольга Демченко.

Діти охоче демонстрували всім присутнім на зібранні результати своєї роботи. Також школярі показали, як правильно сортувати сміття. У їхніх подальших планах - долучити всі школи Херсона до цієї ініціативи.

«Ми хочемо провести тренінги, аби й інші школярі зрозуміли, що в наших силах зробити наше місто чистішим та кращим», - говорить школярка.

Як писала «Гривна», у вересні під час акції «Херсонщині без сміття» учні школи № 32 пропонували жителям міста обміняти порожні пластикові бутилки, зібрані у місцях відпочинку, на морозиво.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів