Проект реконструкції Лебединого озера у Херсоні майже готовий - коли почнуть роботи?

Автор: Антон КОСТЮК 30 Сентября 2018 10:00

Лебедине озеро, розташоване у парку «Херсонська фортеця», вже давно не окраса міста та місце для відпочинку херсонців. Натомість, воно повністю поросло травою і далі продовжує руйнуватися буквально на очах.

Вперше про реконструкцію «Лебединки» заговорили у лютому цього року. Тоді херсонцям пообіцяли грандіозні зміни, але впродовж 9 місяців вони так і не відбулися.

На прес-конференції, яка пройшла у Херсонському обласному драматичному театрі, депутат міської ради Валерій Боржков заявив, що роботи не ведуться, оскільки вони зупинилися на етапі розробки дозвільної документації.

«Ми не відмовилися від проекту, його не зупинено. Робота йде, але повільними темпами», - говорить Боржков.

Що стосується проекту реконструкції «Лебединки», який коштував для міста 700 тисяч гривень («Гривна» писала про це у статті «Более 700 тысяч из горбюджета потратят на херсонскую «Лебединку»), то він вже готовий на 90%. Про це повідомив архітектор Юрій Тупічкін.

«Ми провели обстеження чаші та території біля неї. Матеріалів для виконання проекту зібрали достатньо, і він готовий на 90%. Про отримані фінанси ми відзвітуємо згодом та більше коштів брати не будемо», - заявив Тупічкін.

Він додав, що не може продемонструвати креслення проекту реконструкції, оскільки йому в такому випадку загрожує штраф розміром 1,2 мільйона гривень.

Зі слів депутата міської ради Олени Мазур, яка займалася документацією проекту «Лебединка», строки виконання робіт залежать від того, чи отримає Лебедине озеро кадастровий номер.

«Лебедине озеро колись мало кадастровий номер, але його зняли. Якщо його відновлять, то ми зможемо відразу розпочати виконувати роботи. В іншому випадку погодження проекту буде тягнутися 6–12 місяців. Ми його зробимо і через рік, але хотілось би скоріше приступити до виконання робіт», - сказала Мазур.

Читайте також: Вокруг «Лебединки» снова ломают копья

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів