Небезпечна вулична їжа: у Херсоні прикрили 7 точок з шаурмою і хот-догами

Автор: Виталий Яшков 26 Сентября 2018 08:33

Херсонське міське управління Держспоживслужби у вересні цього року розпочало перевірки пунктів швидкого приготування продуктів, а саме: шаурми, хот-догів тощо.

Під час перевірок виявили незадовільний санітарний стан місць приготування та реалізації таких продуктів, відсутність у персоналу санітарного, спецодягу та елементарних знань з особистої гігієни. Не дотримувалися там і контролю температурних режимів приготування та зберігання продуктів, м’ясної сировини. Не було відповідно облаштованих місць для миття рук, посуду, інвентарю, обладнання, повідомляє прес-служба управління.

Станом на 25 вересня головним держінспектором – начальником ГУ Держпродспоживслужби в області винесено 7 рішень про тимчасове припинення (на 10 робочих днів) виробництва та/або обігу продуктів за порушення законодавства.

Як закликають фахівці, при купівлі продуктів швидкого приготування необхідно звертати увагу на вище перераховані недоліки та, не соромлячись, ставити запитання реалізаторам щодо якості продукції та санітарного стану закладу торгівлі.

Робота в даному напрямку триває.

Нагадаємо, на початку серпня в Києві сталося масове отруєння людей шаурмою. В лікарні міста потрапили близько сотні постраждалих. Всі вони купували шаурму в різних точках столиці. Після масових перевірок кіосків з шаурмою Держспоживслужба повідомила, що порушення стосувалися відсутності маркування на сировину, особистих медичних книжок, недотримання санітарних та гігієнічних норм, відсутності дозволів на установку МАФів та документів про реєстрацію потужностей.

Читайте також: Один из отравившихся шашлыком: «Сальмонеллёз ударил по печени, почкам, селезенке»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів