Херсонські комунальники прибирали небезпечні відходи на Ладичука

Автор: Антон КОСТЮК 01 Ноября 2018 14:16

Звалище на перехресті вулиць Ладичука та Перекопської давно вже встигло стати черговою «пам’яткою» Херсона. Проходячи мимо цього місця, постійно можна бачити гори побутового сміття.

Нещодавно «Гривна» повідомляла, що місяць назад комунальники прибрали це звалище. Натомість, місцеві мешканці знову знесли сміття на те саме місце. Цього разу сюди хтось викинув навіть небезпечні ртутні лампи!

Сьогодні стихійне звалище знову взялися прибирати міські комунальники, але вони не врахували той факт, що лампи не можна просто кинути у вантажний автомобіль й відвезти на звалище. 

«Лампи відносяться до першого класу небезпечних відходів та є отруйними для організму людини та навколишнього середовища. Згідно з нормативними документами, вони повинні зберігатися у спеціально відведеному місці, яке унеможливлює потрапляння ламп до навколишнього середовища. Потім лампи утилізовуються. На жаль, на території області пункти утилізації лампочок відсутні. Для пересічних громадян це питання не врегульоване. Кожен рік з міського бюджету виділяються гроші на утилізацію, проте ці гроші в першу чергу стосуються закладів освіти, медичних закладів», - говорить начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами Херсонської ОДА Наталя Шевченко.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів