Представники української влади продовжують запроваджувати проекти, спрямовані на розвиток та відпочинок молодого покоління, а також спрощують отримання певних послуг. Наприклад, урядова програма “Е-квиток” дозволяє студентам відмовитися від пластикового посвідчення і користуватися виключно електронним.

Черговим нововведенням стане програма мобільності молоді, яку на початку 2020 року анонсував Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук. Планується, що дана програма підвищить самостійність молоді, а також дозволить краще пізнати красу та традиції нашої країни.

Особливості програми “Мобільність молоді” та очікувані результати

Під час анонсування програми Гончарук зазначив, що статистика подорожей, учасниками яких є школярі, дуже низька. У першу чергу це пов`язуються з браком коштів та значною вартістю квитків.

Тому в рамках програми школярі подорожуватимуть Україною безкоштовно. На дитячий проїзд вже виділено з бюджету 500 мільйонів гривень. Проте це не остаточна сума, адже не відомо, в яку вартість обійдеться хоча б один тур маленьким містом.

“Мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці. Така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства”,- каже Гончарук.

У тестовому режимі програма запрацює вже у квітні. Саме тоді проведуть перші шкільні тури Україною. Які навчальні заклади стануть щасливчиками досі невідомо. Пізнавальні тури проводитимуться як у великих, так і маленьких містах, а повноцінно програма запрацює до кінця поточного року.

На думку представників влади, це не лише розширить кругозір школярів, а й буде поштовхом для туристичних підприємств покращувати сферу туризму у своєму регіоні.

Зазначимо, що сьогодні для поїздок в межах країни українські школярі користуються окремими пільгами, зокрема у залізничному транспорті. Так у потягах АТ "Укрзалізниці" діти віком від 6 до 14 років здійснюють поїздки з оплатою вартості проїзду у розмірі 75% вартості проїзду дорослого пасажира. Діти віком до 6 років, які не займають окремого місця, мають право на безоплатний проїзд. Перевезення дітей здійснюється впродовж року без обмеження кількості поїздок, втім найбільше таких поїздок зазвичай відбувається у час шкільних канікул.

Тэги:

Деньги
Дети
Образование
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів