У Херсоні активно обговорюють бюджет міста на 2020 рік. Одними з перших нову програму презентувало Управління культури Херсонської міської ради.

У рамках міської програми культурно-масових, мистецьких заходів проведуть понад 20 різних дійств, направлених на фестивалі, патріотичне виховання, вшанування пам`яті, Різдвяні свята та театралізацію.

Загалом на реалізацію свят планується витратити з міського бюджету понад 2,6 мільйонів гривень. Що стосується кожного заходу окремо, то витрати коливаються від 4 тисяч гривень до майже одного мільйона.

За програмою Управління культури, найдорожчими заходами виявляються: День міста з бюджетом у 955 тисяч гривень та Міжнародний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії” - 400 тисяч гривень.

Як вже було зазначено раніше, одним з найзатратніших заходів 2020 року для Херсона стане День міста. Управління культури міської ради вирішило у наступному році відзначити скромно і витратити на святкування 955 тисяч гривень. Це майже вдвічі менше, ніж у 2019 році.

Можливо таку суму можна витратити на розваги та концерт в іншому місті. Проте не у Херсоні, де є купа важливих справ, що потребують матеріальної підтримки.

Так, у рамках святкування Дня міста - 2020 планується традиційно провести чотири фестивалі: “Молодіжний квартал”, “Казка у моєму місті”, “Суворова стріт фест” та “Етно-фест”. Не забуваймо і про гала-концерт, який влаштовують на схилах Дніпра.

Скільки планують витратити коштів на кожен захід окремо, дивіться в інфографіці.

Як бачимо, значну частину, а саме 500 тисяч гривень буде витрачено на технічне забезпечення гала-концерту. Та і сам завершальний концерт коштуватиме не менше. Залишилося тільки очікувати, що ж такого незвичайного влаштують та чи коштуватиме воно тих грошей.

Зазначимо, що дана програма від Управління культури ще має бути затверджена на пленарному засіданні сесії Херсонської міської ради, яке відбудеться 20 грудня.

Тэги:

Важно
Деньги
Культура
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів