За інформацією головного управління статистики у Херсонській області, середній розмір оплати праці на Херсонщині у 2019 році – 8 тис. грн. Цікаво, чи керівництво міста й області отримує таку ж заробітну плату, як і пересічні херсонці? Це можна буде дізнатися впродовж наступних трьох місяців, адже з 1 січня в Україні стартувала чергова компанія електронного декларування. Тому всі держслужбовці до 1 квітня мають подати до НАЗК інформацію про свої статки та доходи.

Аби не чекати поки керівна верхівка міста й області оприлюднить свої електронні декларації, журналісти сайту «Гривна» направили інформаційні запити до Херсонської міської ради, обласної ради й облдержадміністрації з проханням надати інформацію про заробітну плату топ-чиновників міста й області за минулий рік (з урахуванням надбавок, премій тощо).

У Херсонській міській раді найбільшу заробітну плату було нараховано очільнику міста Володимиру Миколаєнко. За 11 місяців він отримав 576 тис. грн. «Срібло» в цьому рейтингу належить першому заступнику міського голови Ігорю Козакову. Його заробітна плата становить близько 508 тис. грн. Третє місце одержує Інна Трибух – 418 тис. грн. Найменша заробітна плата у секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко – 389 тис. грн.

У Херсонській обласній раді два заступники отримують більше, ніж сам очільник облради. Оксані Рукавішніковій в цьому році виплатили 580 тис. грн, а Віталію Булюку 506 тис. грн. Третє місце – голова облради Владислав Мангер, якому за 11 місяців було нараховано заробітної плати на 471 тис. грн. Трохи менше отримав його перший заступник Василь Зеленчук – 452 тис. грн.

У Херсонській обласній державній адміністрації найбільше за 12 місяців отримав заступник голови ОДА Вадим Чабан – 577 тис. грн. До речі, він єдиний кому заробітна плата була нарахована за цілий рік. Всі інші топ-чиновники облдержадміністрації почали працювати пізніше. Перший заступник голови ОДА почав отримувати заробітну плату в лютому минулого року. За одинадцять місяців йому було нараховано 502 тис. грн.

Юрія Гусєва головою Херсонської облдержадміністрації було призначено в липні минулого року. За шість місяців його працю було оцінено в 214 тис. грн. Зазначимо, що половину від загальної суми, 112 тис. грн, Гусєв отримав у грудні. Тоді до основної заробітної платні йому було нараховано особисту надбавку – 89 тис. грн. Враховуючи те, що середній розмір оплати праці на Херсонщині у 2019 році становив 8 тис. грн, голова ОДА за один місяць отримав приблизно 14 середньомісячних зарплат мешканців Херсонської області.

Заступники голови облдержадміністрації Сергій Козир та Світлана Чепіга були призначені на ці посади одночасно – у вересні минулого року. Проте, їх заробітна плата за 4 місяці відрізняється. Козиру було нараховано 192 тис. грн, а Чепізі – 156 тис. грн.

Загалом на нарахування заробітної плати керівній верхівці міста й області з бюджету було витрачено понад 5,5 млн грн. Саме в таку суму у минулому році оцінили труд топ-чиновників Херсонської міськради, облради та облдержадміністрації.

Тэги:

Власть
Деньги
Херсон
Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів