Стрімке зростання рівня захворюваності на ГРВІ серед учнів зробило свою справу. Вже з 4 лютого всі навчальні заклади Херсона йдуть на тимчасові канікули.

“Сьогодні поріг захворюваності на ГРВІ не перевищено. Він складає 634 випадки на 100 тисяч населення при 659,6 допустимих. Однак, у порівнянні з минулим тижнем він зріс на 73,6%", - каже перший заступник міського голови Ігор Козаков.

Як повідомляють представники Департаменту охорони здоров`я Херсонської ОДА, з 27 січня по 2 лютого у Херсоні зареєстровано 2044 випадки захворюваності, з них 1177 - за минулий тиждень. Більша частина хворих - діти, саме тому прийняли рішення призупинити освітній процес та відправити всіх на карантин.

Медики радять херсонцям уникати масових заходів та дотримуватися правил гігієни. Також слідкувати за самопочуттям всіх членів родини. У разі появи таких симптомів, як головний біль, нежить, біль у горлі, кашель радять одразу звертатися до сімейного лікаря. Він огляне вас та надасть рекомендації.

До речі, не лише у Херсоні прийняли рішення про тимчасове припинення освітнього процесу. Закрили школи й у Новій Каховці, Олешках. Учні всіх закладів знаходитимуться вдома до наступного понеділка.

Тэги:

Дети
Образование
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів