У Херсоні повним ходом йде підготовка до новорічних свят. Без жодного сумніву можна сказати, що головний атрибут Нового року – ялинка. Як вже стало відомо, на відміну від минулого року, цьогоріч Херсон буде прикрашати дві головні новорічні ялинки: міська й обласна. Судячи з того, що минулого року одна ялинка обійшлася бюджету в близько 800 тис. грн, то дві ялинки, то чи не занадто велика розкіш для нашого міста, що очолює антирейтинг? Для того, аби дізнатися скільки бюджетних коштів було витрачено на встановлення обох ялинок у Херсоні, журналісти сайту «Гривна» направили інформаційні запити до Херсонської облдержадміністрації та міської ради.

На встановлення та демонтаж головної ялинки міста Херсон цього року витратили тільки 92 тис. грн. Що стосується придбання прикрас, то цього року на них вирішили зекономити бюджетні кошти. Так, в управлінні ЖКГ Херсонської міськради нам повідомили, що нові прикраси для міської ялинки в цьому році не закуплялися, а ялинку прикрасять новорічними іграшками, які були придбані раніше. Відомо, що головна ялинка Херсона вже встановлена на площі біля Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Офіційне відкриття традиційно заплановано на 19 грудня.

Якщо із міською ялинкою все зрозуміло, то яку ж обласну новорічну ялинку херсонці побачать цьогоріч? Судячи з того, що цього року із бюджету було витрачено кошти тільки на встановлення ялинки, а не на придбання, то нової ялинки не буде, а буде встановлена та, яка прикрашала площу біля ККЗ «Україна» в минулому році. Якщо бути точнішим, то близько 35 тис. грн цього року було виділено на ремонт ялинки, придбання витратних матеріалів та встановлення банерів. Офіційне відкриття обласної ялинки відбудеться також 19 грудня. Демонтують ж головну ялинку Херсонщини 14 січня 2020 року.

Цього року обласна ялинка зовсім трохи змінила місце розташування. Якщо минулого року її встановлювали на площі біля «України», то вже цього Нового року її можна буде побачити на площі Свободи. Окрім ялинки там буде знаходитися новорічний ярмарок. Також під час свята на головній площі Херсона буде встановлено «Скриньку життя», до якої небайдужі херсонці зможуть внести свої пожертви. Всі зібрані кошти будуть використані на придбання медичних препаратів для онкохворих дітей.

Нагадаємо, що минулого року на встановлення головної ялинки міста й області було витрачено близько 800 тис. грн: 700 тис. грн – кошти обласного бюджету, а 100 тис. грн – міського. В цю суму входить вартість придбання штучної ялинки й 3D-піксельної гірлянди, яка прикрашала головну новорічну красуню області й міста минулого року. Також частина цих коштів була витрачена на прикрашання площі, де проходило святкування. Тож, давайте разом згадаємо, як у минулому році виглядала головна ялинка Херсонщини:

Тэги:

Деньги
Мероприятия
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів