Комунальні послуги, а саме їх вартість - болюча тема для українців. Люди змушені віддавати більшу частину заробітної плати та пенсій, аби користуватися світлом, водою та газопостачанням.

Дані слова підтвердила під час опитування і херсонська пенсіонерка Галина: “Сьогодні я отримую мінімальну пенсію. Можливо хтось думає, що там пенсіонерам потрібно, а ось я змушена віддавати всі кошти, щоб у моїй квартирі було світло і трішки тепла. Хоча знаєте, я краще б тепліше одягнулася та взяла кілька ковдр, ніж віддавати такі гроші”.

Так ось 2020 рік в Україні вирішили розпочати з приємних новин - 20 міст долучилися до урядової ініціативи по зниженню тарифів на тепло. Серед них опинився і Херсон.

Як зазначає Прем`єр-міністр України Олексій Гончарук, з січня містяни мають отримати платіжки, де тариф буде зменшено до 30%.

Відомо, що дана постанова поширюється виключно на комунальні підприємства, які займаються теплопостачанням. Ми вирішили звернутися до міського комунального підприємства “Херсонтеплоенерго”, аби дізнатися наскільки ж херсонцям очікувати зниження.

“Ми відгукнулися на ініціативу Уряду, хоча в Постанові перегляд тарифів має лише рекомендаційний характер. Відтак, теплопідприємство знизить тариф на опалення, але не на максимальні 30%. Адже це економічно неможливо, тому що минулого року в грудні затвердили тариф на опалення вже на 15% нижчим від економічно обґрунтованого”,- зазначив директор підприємства Серій Харченко.

Також додав, що новий тариф із заниженням абоненти отримають вже в січні.

Представники міської влади впевнені, що дана ініціатива можливо й вигідна для людей, проте підприємство через це отримає чергові борги.

Тэги:

Важно
Деньги
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів