Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, місцеві теплопостачальники отримали право зменшувати ціну на опалення. Пов’язано це із двома факторами: зменшення вартості природного газу та зменшення об’єму його витрат. В середньому по Україні за грудень 2019-го року ціна в платіжках зменшилась на 80 - 563 грн. Цікаво, як нововведення від українського Уряду змінило ціну на теплопостачання для мешканців нашої області.

“Згідно з рішенням Уряду, теплопостачальним підприємствам надано можливість зменшувати розмір плати за послуги з теплопостачання. Станом на 24 січня 6 з 7 теплопостачальних підприємств області прийняли рішення щодо зменшення плати за централізоване опалення. Не прийняло лише “Херсонтеплогенерація”, яке обслуговує місто Херсон. Вони аргументують це тим, що їх підпрємство й так утримується зі збитками”, - говорить директор департаменту розвитку території Херсонської ОДА Віктор Рассолов.

Наразі перемовини з приватним підприємством “Херсонтеплогенерація” продовжуються, аби вони все-таки зменшили ціну на газ у платіжках для херсонців, як того вимагає постанова Уряду.

Також Рассолов додав, що загалом теплопостачальними підприємствами Херсонської області за грудень минулого року проведено перерахунки майже 86 тис. абонентам.

Що стосується фактичного зменшення ціни за опалення у платіжках мешканців Херсонської області, то в середньому розмір знижки склав для однокімнатних квартир - 131 грн, двокімнатних - 174 грн, трикімнатних - 233 грн. У платіжках перерахунок відображається окремо. Тому абоненти бачать на скільки змінилась плата за теплопостачання.

Найближчим часом у Херсонській ОДА планують запустити “гарячу лінію” для мешканців області, яким не було перераховано ціну в платіжках.

Тэги:

Деньги
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів