Відпустка з «АТБ»: просте вирішення складного туристичного питання

Автор: Тетяна КОРНИШЕВА 14 Июня 2021 11:10

Літо в Україні вважають традиційним часом відпочинку та подорожей. Враховуючи, що візити на популярні закордонні курорти через пандемію пов'язані з безліччю суворих обмежень і ризиків, усе більше українців звертають увагу на туристичні визначні пам'ятки, якими багата наша країна, адже вона є найбільшою в Європі. Величезною популярністю сьогодні користуються гори західних регіонів і морські курорти наших південних областей.

Який би вид відпочинку не вибрав мандрівник, одним із ключових питань, а також основною статтею витрат буде харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним (перша літня спека вже відчутна). З іншого – максимально економним.

Гарно відпочити й оздоровитися, при цьому не спустошивши сімейний бюджет, допоможе найбільша за багатьма показниками торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі комфортні супермаркети «АТБ», що давно полюбили жителі Херсона й області, сьогодні відкриті практично в кожному куточку України:  і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже понад п'ять років активно освоює ці регіони. З 2016-го на півдні та заході країни відкрили 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й  звести тут ще десять комфортних і сучасних маркетів. Цікаво, що з'являються нові дискаунтери й у містах обласного значення, таких як наш Херсон, і в невеличких курортних селищах. Завдяки цьому безліч українських мандрівників будуть забезпечені звичними, гарантовано свіжими продуктами харчування та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Якщо говорити про туризм у західних областях, то широка присутність супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу позбавляє потреби тягти з дому величезний рюкзак із продуктами. Адже при цьому є ризик, що вони зіпсуються на спеці. Усе необхідне можна купити, прибувши на місце. Це актуально і для приморських курортів, де питання безпечного та недорогого харчування (особливо в літній період) украй важливе.

Варто зазначити, що влітку в магазинах «АТБ» з'являється широкий вибір товарів так званого сезонного асортименту. За мінімальними цінами можна купити все, що знадобиться для відпочинку на морському узбережжі або для туристичного походу. На прилавках кожного із супермаркетів торговельної мережі зараз представлено більш ніж 3,5 тисячі найменувань продукції, якість якої підтверджена міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в «АТБ» залучили самого найуважнішого та найсуворішого ревізора — понад чотири мільйони покупців. У компанії створили  багаторівневу систему контролю якості європейського зразка. Регулярно проводять суворі внутрішні перевірки: планові та позапланові. Більше тисячі товарів щомісяця беруть із прилавків магазинів і відправляють у лабораторії на ретельну експертизу.

Вартість товарів  в «АТБ», у тому числі й у Херсоні, завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Компанія заробляє не на націнці, а на колосальних обсягах продажів. Постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» та ін.) дозволяють заощаджувати на купівлі продуктів до 40–50%. Це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що досягають такої економії не через нижчу якість. «АТБ» дає можливість клієнтам заощаджувати кошти, оскільки працює з виробниками без посередників.

Компанія має солідний власний парк вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературні складські центри європейського зразка й одну з найбільш розвинених логістичних інфраструктур у країні. Це дозволяє управляти товаропотоком, точно планувати поставки в кожен магазин «АТБ», яких зараз налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Херсонську.

При цьому компанія активно впроваджує інновації та клієнтські сервіси. Торік відкрився перший у країні інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Також були запущені сервіси попереднього замовлення й оперативної кур'єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Випущено пластикову платіжну картку АТБ-Pay, що об'єднала всі переваги картки Visa Gold. Вона максимально зручна для використання та безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій. Незабаром створять власний мобільний додаток «АТБ».

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів