Подорожуємо Україною з «АТБ»: корисні поради туристу з Херсона

Автор: Олена ПРОЦЕНКО 16 Июня 2020 10:35

Пандемія коронавірусу закрила для туристів усі популярні напрямки. Поїздки на курорти Туреччини, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії сьогодні або недоступні, або пов'язані з великою кількістю суворих обмежень і серйозних ризиків. Однак є спосіб чудово провести літню відпустку! Чимало жителів нашого Херсона й області вже звернули увагу на визначні пам'ятки, якими багата Україна. Внутрішній туризм стає все більш популярним. Йдеться про унікальні природні заповідні зони західних областей України, а також про наші південні приморські регіони. В обох випадках туристу гарантовані нові емоції, чудові враження, оздоровлення та гарний відпочинок.

Одним із найбільш важливих питань під час таких внутрішніх подорожей, а також основною статтею витрат є харчування. З одного боку, воно має бути якісним і безпечним (літня спека вже дає про себе знати), а з іншого – максимально економним. Це особливо важливо, коли заплановано сімейний відпочинок.

Вирішити це питання допоможе найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі жителям Херсона супермаркети сьогодні відкриті практично в кожному куточку України. 1123 магазини «АТБ» функціонують у 290 населених пунктах. Мережею таких маркетів охоплено 24 області України.

Останніми роками компанія активно розширює карту присутності в південному та західному напрямках. У 2029-му прийняли перших покупців близько сотні нових магазинів «АТБ», були підкорені ще дві області – Чернівецька та Закарпатська. Компанія відкриває супермаркети навіть у невеликих туристичних містечках. Це надзвичайно важливо, адже туристи зможуть у комфортних умовах і без зайвих витрат поповнити свої запаси гарантовано якісними продуктами та товарами першої необхідності.

Вибираючи морські курорти України, важливо знати, що на прилавки «АТБ» потрапляють тільки гарантовано свіжі та якісні продукти. Їх виготовляють, перевозять і зберігають у належних температурних умовах. Компанія «АТБ» володіє солідним власним парком вантажних машин (7 автоколон) і побудувала близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Це дає можливість контролювати величезний товарообіг, вчасно доставляючи продукти в будь-який куточок країни. Компанія має власний відділ контролю якості, фахівці якого регулярно проводять перевірки. Більше тисячі товарів щомісяця проходять ретельну експертизу в лабораторіях. Продукти тестують, визначаючи їх фізико-хімічні й органолептичні характеристики. У результаті ймовірність потрапляння неякісного товару на полиці магазинів мережі «АТБ» зведена до нуля.

Якщо говорити про подорожі в Карпати, то наявність тут супермаркетів багаторічного лідера вітчизняного ритейлу рятує туристів від потреби тягти величезний рюкзак із продуктами, ризикуючи при цьому, що вони зіпсуються через спеку. Усе необхідне можна купити на місці. Асортимент комфортних супермаркетів «АТБ» уже перевищує 3,5 тисячі найменувань. Близько третини з них представлені товарами власних торгових марок. Це означає, що при максимальному рівні якості ціни на таку продукцію можуть бути нижчими на 30–40%, що дає мандрівникам з Херсона чудову можливість заощадити.

Цінова політика компанії залишається незмінною вже більш як чверть століття. Вартість продуктів на прилавках добре знайомих майже чотирьом мільйонам постійних клієнтів магазинів торговельної мережі завжди на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають цього не на шкоду якості. Секрет максимально доступних цін в «АТБ» простий – це співпраця з постачальниками, системне впровадження інноваційних технологій, динамічне розширення карти присутності, постійна оптимізація бізнес-процесів і орієнтація на інтереси клієнтів. Туристи з Херсона, відправляючись у подорож своєю країною, з «АТБ» голодними не залишаться!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів