«НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських водних перевезень 2020

Автор: Дарья Мельник 13 Июня 2020 12:19

Цього року скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН Експрес» можна буде вже з 19 червня 2020 року.

Маршрути

Як і в минулі роки, пасажирські судна будуть ходити за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків. На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу  (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж.

На жаль, цьогорічний сезон «НІБУЛОН Експрес» пройде без маршрутів Миколаїв – Вознесенськ та Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. За ці кілька років ми намагалися зробити все, щоб ці маршрути не тільки існували, але і були доступними для усіх: ми знижували вартість квитка від Вознесенська до Миколаєва, що зробило комфортну подорож річкою дешевшою, ніж в автобусі; за власний кошт обладнували причали; популяризували водні перевезення, виконуючи благодійні рейси для дітей учасників АТО, волонтерів, громадських активістів по Дніпру і Південному Бугу. 

Для того, щоб вартість квитка на «НІБУЛОН Експрес» за маршрутом Вознесенськ – Миколаїв залишалась дешевшою, ніж на автобус, наша компанія весь цей час несла збиток на кожному пасажирі. А за три роки для того, щоб цей маршрут працював для людей, збитки компанії склали кілька мільйонів гривень. Це без урахування благодійних рейсів, а також витрат у період міжнавігаційного перестою.

Але подальший розвиток пасажирського водного сполучення потребує зацікавленості в цьому проєкті держави, чого наша компанія так і не побачила ні за попередньої, ні за чинної влади. На превеликий жаль, відродження пасажирських водних перевезень в Україні сьогодні залишається економічно невигідним і неприбутковим напрямом.  

Розклад

Рейси виконуватимуться щодня, окрім понеділка. У вільний від рейсів час, у зазначені дні тижня, судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення індивідуальних прогулянкових подорожей.

Квитки онлайн 

Цього року «НІБУЛОН» удосконалив систему придбання квитків. Окрім придбання безпосередньо на судні, тепер ви можете придбати квиток і на сайті за адресою: https://tickets.nibulon.com/. Ця послуга в тестовому режимі стане доступною уже з 17 червня.

 Для цього вам необхідно обовязково зареєструватися/пройти авторизацію на сайті. Далі обрати маршрут, напрямок, дату подорожі та кількість пасажирів. Не забувайте про придбання квитка і у зворотній бік. 

Купити квиток онлайн можна не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Повернути його можливо так само на сайті, але не пізніше ніж за 24 години до відправлення. В іншому разі кошти за невикористані квитки поверненню не підлягають. 

У разі скасування рейсу (наприклад, через погіршення погодних умов, за яких компанія не матиме змоги надавати послуги)  кошти повертаються у повному розмірі або компанія переносить рейс на інший час або дату.

Реєстрація на судні відбувається не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення.

Вартість проїзду

Ще одна приємна новина – зменшення у порівнянні з минулим роком вартості проїзду. «НІБУЛОН» – один з небагатьох перевізників, хто у непрості часи прагне не додаткового заробітку, а хоче зробити свої послуги доступнішими для більшості українців:

м. Миколаїв – Кінбурнська коса – 225 грн з ПДВ*;

Кінбурнська коса – м. Миколаїв – 210 грн з ПДВ;

м. Очаків – Кінбурнська коса  – 60 грн з ПДВ*;

Кінбурнська коса – м. Очаків – 45 грн з ПДВ.

*Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці

Також просимо звернути увагу на те, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов. Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук

Правила перевезень

З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення». Зверніть увагу, що згідно з існуючими вимогами до перебування у громадському транспорті з собою обов’язково потрібно мати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно, а також документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Приємних подорожей із «НІБУЛОНом» та гарного відпочинку!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів