Українські спортсмени вдало стартували на чемпіонаті світу з тайського боксу Муей Тай, який зараз триває в Куала-Лумпурі. Вагомий внесок у медальний доробок національної збірної зробили одеські тайбоксери, які здобули відразу 6 нагород.
Про це повідомили в Одеській міській військовій адміністрації.
Чемпіоном світу став Нікіта Куц. Срібні нагороди здобули Богдан Студнєв та Ірина Ладіненко, яка двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу. Бронзовими призерами стали Єліна Перстньова та Валерій Денисов.
До слова, у світовій першості беруть участь 1482 спортсмени зі 130 країн.
«Вітаю переможців та їхніх наставників. Бажаю яскравих спортивних перемог і підкорення нових вершин», – зазначили в Одеській міській військовій адміністрації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні веслувальники змагалися в Одесі до Дня Конституції: визначили переможців турніру
Фото: Одеська МВА








