Зруйновано ще один «Пункт незламності» у Херсоні

Зруйновано ще один «Пункт незламності» у Херсоні

Автор: Євген Веселов 29 Май 2024 11:00

У результаті атаки окупантів КАБами по центру міста 15 травня руйнувань зазнали не лише житлові багатоквартирні будинки, об’єкти торгівлі та сфери послуг, заклад охорони здоров’я. Пошкоджена також школа № 31, де працював стаціонарний «Пункт незламності». 

Про це йдеться у розпорядженні начальника Херсонської міської військової адміністрації, оприлюдненому на офіційному сайті Херсонської громади. У документі сказано, що у зв’язку з пошкодженням школи № 31 припинено роботу «Пункту незламності». Це викликало необхідність внести зміни до переліку стаціонарних «Пунктів незламності», які працюють на території громади. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сиділи без світла, газу й води – влада Херсона зустрілася з постраждалими лише через 3 дні після удару КАБами 

З розпорядження стає зрозумілим, що зараз на території громади – у самому місті та у селищах - працюють 22 «Пункти незламності», за кожним закріплені відповідальні особи. 

Нагадаємо, пункти почали створювати після звільнення правобережної Херсонщини, вони виконують роль гуманітарних центрів, також там можна зарядити гаджети та телефони, коли є проблеми з електроенергією. У багатьох таких приміщеннях проводять різні зустрічі та заходи громадські організації. Тобто йдеться про цивільні об’єкти, які виконують гуманітарну місію, але країну-агресора це не зупиняє. 

Це вже не вперше, коли росіяни цілять по «Пунктам незламності». 

Тільки за травень 2024 року було щонайменше два подібних повідомлення. Як повідомляла «Гривна» окупанти поцілили у «Пункт незламності» 3 травня, ще одне таке влучання по одному з пунктів відбулося 26 травня.

Фото ілюстративне, Віталій Носач/РБК-Україна

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів