Зрадники марять перейменуванням Олешок на Цюрупинськ

Зрадники марять перейменуванням Олешок на Цюрупинськ
Автор: Євген Веселов 19 Мар. 2023 17:10

Місту Олешки можуть повернути назву Цюрупинськ, заявив фейковий голова Олешок, колоборант і зрадник Георгій Журавко – родич знищеного відомого державного зрадника Олексія Журавка.

Як повідомляє телеграм-канал Новамедіа, «Журавко сказав, що влада вже зверталася до уряду з відповідним проханням. Повертатимемо і назву міста, і назву вулиць – і Леніна, і Перемоги та інші. Люди звикли і досі всі називають за старою схемою».

До окупації Георгій Журавко очолював КП «Олешки» Херсонської районної ради. Райрада так і не змогла його звільнити. Бо керувала цим процесом юристка Херсонської районної ради Інна Паляренко, яка потім організовувала фейковий референдум в Херсоні.


Колаборант Георгій Журавко. Фото: пропагандистські ЗМІ

19 березня Журавко, якого пропагандистські медіа називають «главою Альошкінського района», повідомив у коментарі росЗМІ, що пропозицію про повернення Олешкам радянської назви Цюрупинск буде розглянуто після «избрания в регионе законодательной власти».

«Питання про це розглянемо після обрання законодавчої влади в нашому районі. Якщо депутати підтримають, звернемося до обласної влади», – сказав Журавко.

Нагадаємо, що окупаційна влада заявила, що 10 вересня 2023 року на Херсонщині пройдуть місцеві вибори за російським виборчим законодавством і разом зі всією Росією. За словами гауляйтера Сальдо, вибори відбудуться і на правобережній території області...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник Сальдо хоче провести російські вибори в Херсоні

Цікаво, що знущання над історичною назвою міста Олешки окупанти та колаборанти проводять систематично. Олешки вони називають на свій лад – Альошкі. А тепер взагалі хочуть повернутися до НКВДшного злочинця Цюрупи, на честь якого в радянські часи перейменували Олешки в Цюрупинськ.

Нагадаємо, під час радянської окупації в 1928 році місто Олешки було перейменоване на Цюрупинське. Після 1956 року отримало назву Цюрупинськ. 19 травня 2016 року в рамках виконання українського закону про декомунізацію місту повернено історичну назву Олешки.

Віримо, що зрадника Георгія Журавка спіткає доля його родича. Лівий берег Херсонщини буде звільнений!

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ