Зрадник Сальдо хоче провести російські вибори в Херсоні

Зрадник Сальдо хоче провести російські вибори в Херсоні
Фото: росЗМІ
Автор: Євген Веселов 07 Мар. 2023 14:45

Фантазії зрадників України, які повтікали на лівий берег Херсонщини, не припиняють дивувати. Днями гауляйтер Сальдо заявив, що 10 вересня 2023 року на Херсонщині пройдуть місцеві вибори за російським виборчим законодавством і разом зі всією Росією. Зокрема цей злочин відбудеться і на правобережній території області...

Хто керуватиме фейковими виборами?

Як завжди веселий та через це дивний Сальдо на відео, що викладене на пропагандистському телеграм-каналі, сидить і віщає про вибори в Херсоні в оточенні таких же, як він, зрадників.


Скріншот відео з пропагандистського телеграм-каналу

Зліва – Тетяна Брикова, яка є його давньою соратницею по всіх виборчих кампаніях ще під час «вірного» служіння Сальдо народу України.

По сумісництву Брикова – ще й мати нинішнього «министра информационной политики Херсонской области» Євгена Брикова. Останній був співзасновником одного з місцевих сайтів, а до цього працював прессекретарем у тодішнього голови Херсонської ОДА Миколи Костяка. Бриков теж виявився зрадником, що в принципі нікого не здивувало. Він має вже підозру від СБУ. Тож, вочевидь, така ж доля чекає і на його матір.


Колаборантка Тетяна Брикова. Скріншот відео з пропагандистського телеграм-каналу

Справа від Сальдо – Марина Захарова. Ця жінка теж багато років працювала в українських виборчих комісіях під час місцевих виборів. Тобто теж є давньою соратницею Сальдо. У період тимчасової окупації Херсонщини прославилася тим, що взялася за організацію фейкового референдуму про приєднання захоплених окупантами територій до Росії. За що вже отримала підозру від СБУ.

Разом із нею підозри за організацію псевдореферендуму отримали:

- Володимир Сальдо, «голова військово-цивільної адміністрації» Херсонської області;

- Кирило Стремоусов, «заступник голови військово-цивільної адміністрації» Херсонської області (тоді ще був живий); 

- Ольга Кулик, «голова територіальної виборчої комісії Генічеського району»; 

- Тамара Мірошниченко, «голова територіальної виборчої комісії Бериславського району»;

- Олена Саяхова, «голова тимчасової виборчої комісії Каховського району»;

- Людмила Козлова, «голова тимчасової виборчої комісії Скадовського району».

Зокрема, встановлено, що ці колаборанти за підтримки збройних формувань РФ і представників держави-агресора провели низку заходів для підготовки та організації проведення незаконного референдуму, а саме:

- створили територіальні дільниці для псевдоголосування;

- сформували фейкові територіальні та дільничні виборчі комісії;

- інформували мешканців громад щодо підготовки та проведення «референдуму»;

- склали попередні списки учасників «плебісциту»;

- розробили та затвердили форму й текст бюлетенів для голосування на псевдореферендумі, а також розпорядились щодо виготовлення та доставки їх для голосування на дільниці та до відповідних комісій;

- забезпечили фінансування підготовки та проведення «референдуму» тощо.

Чому Сальдо має вигляд клоуна?

І от зараз у цієї жіночки знову зірковий час – її призначено головою окупаційної виборчої комісії Херсонської області. Разом зі своїм патроном Сальдо вона дуже дякувала голові центрізбіркому Росії Еллі Памфіловій за довіру та за якусь нагороду.


Колаборантка Марина Захарова. Скріншот відео з пропагандистського телеграм-каналу

Припускаємо, що саме оточення жінок спровокувало Сальдо нести нісенітниці про географію виборів. Тим більше, що все це дійство відбувалося 7 березня – напередодні улюбленого свята Сальдо. Чомусь усе життя зрадник вірив, що він подобається жінкам, тому з радістю вітав їх 8 березня.

Загалом поведінка Сальдо та його безглузді заяви цілком пов’язані. Це чудово пояснив у інтерв’ю виданню «Херсон-Плюс» тренер з комунікацій Юрій Погребний, який дуже давно знайомий із Сальдо:

«Сальдо я знаю близько 35 років. Він далеко не дурень, яким був Стремоусов, і все добре розуміє. Але він вимушений відробляти гроші, які багато років отримував від РФ на побудову тут "руского міра". Йому вже давно зрозуміло, що Росія програла війну й «капець» дуже близько. Але в нього немає іншого виходу, тому каже те, що від нього вимагають окупанти.

Так склалося, що я працював із Сальдо чотири роки: у 2006-2010 роках як секретар Херсонської міської ради. Тому я професійно вивчив його міміку, жести, пози, голос і манеру спілкування. Я ж тренер із публічних комунікацій. Так ось, із того, що я бачу – йому самому незручно казати на камеру ту божевільню дурню. Саме тому він поводиться дуже невпевнено, і його аж сіпає від розуміння, що він має вигляд повного ідіота. Він же все життя мріяв бути "маччо", в якого закохані всі громадяни, особливо жіночої статі, а натомість отримав образ "дешевого клоуна"», – каже Погребний.

Тож розуміємо, що всі фантазії про «вибори» в Херсоні – це лише фантазії. До слова, як і майбутні результати цих «виборів» під дулом автомата.

Так було вже з фейковим референдумом у вересні 2022 року, результати якого окупаційна «влада» оприлюднила ще задовго до голосування. За підрахунками «голови» незрозумілої «Центральної виборчої комісії» Херсонської області – усе тієї ж Марини Захарової, в області влітку було зареєстровано близько 750 тисяч виборців. Хоча тоді вже більше половини жителів виїхали через захоплення їхніх населених пунктів та знищення майна.

Як проходив той «референдум» з 23 по 27 вересня, ми розповідали в матеріалі «Як проходить фейковий референдум на тимчасово окупованій Херсонщині».

Упевнені, що про жодні вибори на правому березі Дніпра не може бути й мови. Більше того, до вересня ЗСУ звільнять і лівий берег. Віримо в це та бажаємо українцям витримки!

Публікацію здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

 

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки