Зрадниця Томіліна розповідає про вигаданих студентів фейкового госуніверситету

Зрадниця Томіліна розповідає про вигаданих студентів фейкового госуніверситету

Автор: Євген Веселов 20 Мар. 2023 17:36

Рух спротиву Херсонщини ще у період тимчасової окупації Херсона на деякий час вивів колоборантку Тетяну Томіліну, яка проголосила себе ректоркою фейкового херсонського государственного университета, з гри. Нагадаємо, 12 вересня 2022 року стався вибух у будинку по вулиці Чорноморська, 16, де проживала колоборантка. Томіліна отримала поранення, а її охоронець загинув на місці.

Деякий час про зрадницю було мало інформації, потім у листопаді її показали пропагандистські канали, розповідаючи, що Томіліна вже у строю і продовжує працювати, а університет начебто навчати більше 4000 студентів.

20 березня 2023 року російський пропагандист Олександр Малькевич знов витягнув колоборантку в ефір, і там вона знову розповіла про 4000 студентів, про «мальчиков і девочек», які навчаються і вірять в «отєчєство». Хто готує та де саме цих вигаданих студентів, невідомо. Але відомо, що Херсонський державний університет продовжує працювати за українським законодавством, що переважна частина викладачів, як і херсонських освітян в принципі, не пішли на співпрацю з росіянами, освітній процес колоборантам запустити не вдалося. Студенти теж не подали документи в фейковий виш, декілька абітурієнтів подалися туди під примусом, або спокусившись на пропозицію, що беруть всіх і всім платитимуть стипендію. Тож вся ця історія з працюючим «государственним университетом» - фейк, який споживають росіяни.

Читайте також: Як ХДУ вдалося захистити від росіян свій архів у 700 тисяч справ

Цікаво, що за той час, як Томіліна разом з іншими окупантами та зрадниками втекла на лівий берег поки що окупованої Херсонщини, отримала придуманий зрадниками же орден за заслуги перед Херсонською областю, була обрана до керівного складу пропагандистського «общества «Знание». Одним словом, росіяни роблять вигляд, що всіляко підтримують та заохочують підстрілену колоборантку, яка зараз немає аж нічого, крім фантазій про університет.

«Раны затягиваются, жизнь продолжается», - віщає Томіліна та збирається «фоловати» (цитата) абітурієнтів у Криму.

А ще вона пишається зрадницею – доктором психології, прізвище якої Томіліна не назвала через те, що «науковиця» нервує з цього приводу. Скоріш за все, йдеться про професорку Блінову, яка раніше працювала у Херсонському державному університеті, перейшла на бік ворога, а тепер, судячи зі слів Томіліної, не хоче афішувати свою діяльність на росії на широкий загал. Яка сором’язлива, однак. А була відомою, авторитетною людиною.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: