Жителі Херсонщини зможуть отримувати послуги з безкоштовного протезування

Жителі Херсонщини зможуть отримувати послуги з безкоштовного протезування

Автор: Ян Ярчук 25 Май 2024 16:00

Внаслідок російської агресії за понад 2 роки великої війни близько 100 жителів Херсонщини втратили кінцівки.

Такі дані навів начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його словами, жителі Херсонщини, що втратили кінцівки внаслідок російської агресії, отримають можливість безкоштовного протезування. Це питання обговорювалося спільно з представниками Українського науково-клінічного центру протезування та реабілітації, а відповідні наміри закріпили підписанням меморандуму про співпрацю.

«Безкоштовне фізичне відновлення дасть жителям області шанс на гідне й безбар’єрне життя. Реабілітація мешканців Херсонщини буде в надійних руках фахівців-протезистів та реабілітологів, які не один рік займаються комплексним відновленням людей з інвалідністю, зокрема встановленням якісних протезів та ортезів», – підкреслив Прокудін.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Боєць родом з Херсонщини втратив ногу на фронті: «У планах – ще місяць реабілітації, і йду служити далі»

Також начальник Херсонської ОВА проінформував про загальну статистику по області:

«З початку повномасштабного вторгнення 96 жителів Херсонщини зазнали ампутацій кінцівок, з них – одна дитина. Сім пацієнтів втратили по дві кінцівки».

Тому питання протезування є вкрай актуальним, враховуючи, що війна триває і російські війська щоденно обстрілюють населені пункти, внаслідок яких люди отримують поранення та втрачають кінцівки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Борюся за життя вже 10 місяців: історія медсестри, яка вижила внаслідок удару по лікарні у Херсоні

Зазначимо, що раніше «Гривна» повідомляла, що Український медичний центр реабілітації, реконструктивної хірургії та психологічної допомоги постраждалим від війни Superhumans Center планує відкрити у Миколаєві та Одесі медичні центри для постраждалих від війни, де надаватимуть безкоштовні послуги. Також центр протезування мають намір відкрити в Одесі, про це інформувала міська рада.

Фото з сайту Protez Hub 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів