Заступника мера Херсона Володимира Пепеля суд залишив під вартою до 27 лютого

Заступника мера Херсона Володимира Пепеля суд залишив під вартою до 27 лютого

Автор: most.ks.ua 30 Янв. 2023 16:20

18 січня слідчий суддя Центрально-Міського районного суду Кривого Рогу ухвалив рішення щодо заступника мера Херсона Володимира Пепеля: його залишили в СІЗО до кінця наступного місяця.

Нагадаємо, Пепеля затримали в листопаді минулого року. Йому повідомили про підозру в пособництві державі-агресору. За даними слідства, з березня 2022 року підозрюваний перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупаційною владою. Розуміючи факт захоплення та утримання представниками РФ території Херсонської області, він сприяв налагодженню роботи житлово-комунальних послуг для окупаційної адміністрації, незаконно створених правоохоронних органів, підрозділів Росгвардії, ФСБ та російських військових.

Як повідомляє most.ks.ua, слідчий суддя Центрально-Міського райсуду Кривого Рогу, де розглядається справа заступника мера Херсона, пояснив свою позицію тим, що Пепель обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України. Це є особливо тяжким злочином, а санкція зазначеної норми кримінального закону передбачає безальтернативне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років і до нього має бути застосований запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Суд також не встановив можливість внесення застави. Хоча раніше таку йшлося про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 744 тис. грн.

Свою вину під час судового засідання Володимир Пепель не визнав.

В ухвалі суду також є деякі подробиці щодо доказів, які є проти херсонського чиновника. Зокрема, обґрунтованість підозри у вчиненні кримінального правопорушення на цій стадії кримінального провадження підтверджується доданими до клопотання та дослідженими в судовому засіданні матеріалами:

- рапортом від 25.11.2022 р.;

- протоколом обшуку від 26.11.2022 р.;

- протоколом огляду мобільного телефону від 28.11.2022 р.;

- рапортом старшого о/у першого оперативного відділу ТУ ДБР у м. Мелітополі від 25.11.2022 р.;

- висновком судової психофізіологічної експертизи від 6.12.2022 р.

Окрім того, у справі на цьому етапі є протоколи 6 свідків, імена яких не розкриваються.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів