Залишились ще з радянських часів: у 2 громадах Миколаївщини виявили до 3 тонн небезпечних хімікатів

На Миколаївщині екоінспектори виявили місця накопичення непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.

Протерміновані хімікати та забруднену тару з-під них знайшли у межах Первомайської та Синюхинобрідської громад.

Про це 29 квітня повідомили в Держекоінспекції Південно-Західного округу:

«Комісійне обстеження 24 квітня ініційоване інспекцією показало, що залишки рідких ХЗЗР зберігаються ще з радянських часів у складських приміщеннях. За результатами інвентаризації 2023 року загальна вага залишків разом із забрудненою тарою становить близько 3 тонн.

Зібрану інформацію передано до Державної екологічної інспекції України для включення до єдиного реєстру місць зберігання ХЗЗР, відповідно до Плану заходів Національного плану управління відходами на 2025–2033 роки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині водоканал запідозрили в забрудненні річки та землі: що показала перевірка

Інспекція також звернулась до громадян з проханням одразу повідомляти відповідні служби, у разі виявлення небезпечних залишків хімікатів або тари з-під них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині депутат організував бізнес на небезпечних відходах та шкодив екології

Фото: Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Пов'язані записи

Хвостаті продавець, спортсмен і місцевий авторитет: херсонці поділилися фотографіями своїх улюбленців та історіями про них

Вони можуть бути сильними, витривалими та відважними, водночас – смішними, милими та вразливими. У тварин, як і у людей, – в кожного свій характер та власна історія. Наші чотирилапі друзі…

Подробиці
Чотирьом громадам Миколаївщини передали нові шкільні автобуси

Нові шкільні автобуси, придбані за кошти державної субвенції, сьогодні, 5 червня, передали представникам чотирьох громад Миколаївської області. Миколаївщина стала однією з перших областей України, де розпочато передачу транспорту, придбаного в…

Подробиці