Захисник Кавунчик із Горностаївки: «Ця важка війна зачепить усіх, треба бути готовим»

Захисник Кавунчик із Горностаївки: «Ця важка війна зачепить усіх, треба бути готовим»

Автор: Марина Поліщук 30 Июня 2024 10:30

Військовий родом із Горностаївки з позивним Кавунчик сьогодні виконує обов’язки командира відділення. Він каже, що ця війна зачепить усіх, тому кожному треба бути готовим до боротьби.

Історію чоловіка розповіли на сторінці 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ в соцмережі.

Олексій родом із Горностаївки. Звідси й позивний Кавунчик, адже його батьківщина – місце, де стигнуть славетні кавуни Херсонщини. Повномасштабне вторгнення РФ застало чоловіка в батьківському домі, його телефонним дзвінком розбудив друг.

«Телефонує та й каже: чуєш вибухи? Я одразу подивився новини та зрозумів, що справи кепські. Зателефонував у територіальний центр комплектування, де мені сказали приходити на наступний день. Але наступного дня ми вже були окуповані», – розповідає Олексій.

Декілька місяців в окупації Кавунчик допомагав місцевому населенню виживати: возив продукти, разом з іншими чоловіками стежили за порядком, за можливості передавав дані про місцеперебування та переміщення ворога.

Після того як вдалося виїхати на підконтрольну Україні територію, Олексій поїхав до родичів в Одеську область, де вже незабаром пішов до ТЦК:

«Одразу я потрапив в Одеську бригаду територіальної оборони, але довго там не затримався, перевели до Херсонської. Наразі я виконую обов’язки командира відділення, мені подобається. Головна задача командира – тримати в тонусі колектив. Ситуації бувають різні, але головне – дисципліна, тоді й порядок буде, до того ж коли все робите разом – легше».

Кавунчик переконаний, що воювати буде кожен:

«Тренуйтеся, обирайте собі підрозділ, займайтеся волонтерством. Адже ця важка війна зачепить усіх, треба бути готовим».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це найскладніша операція в моїй практиці»: морські піхотинці – про бойові задачі на лівому березі поблизу села Кринки 

Фото: Фейсбук/124 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів