Які зарплати отримують чиновники райдержадміністрацій Херсонщини

Які зарплати отримують чиновники райдержадміністрацій Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 28 Июня 2024 14:00

Чиновники Херсонської облдержадміністрації станом на травень отримують найвищі зарплати в Україні серед усіх обласних ОДА. А як щодо районних державних адміністрацій? Який заробіток у працівників РДА Херсонської області – далі в матеріалі.

Інформацію про рівень фактично нарахованих заробітних плат і кількість працівників державних та місцевих органів влади опублікувало Міністерство фінансів. Дані наводяться станом на січень – травень цього року. До речі, від початку цього року середня зарплата чиновників в Україні зросла на 32%.

У Мінфіні уточнили, що до структури зарплати вже включені грошові допомоги до відпусток та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Нагадаємо, що згідно з реформою 2020 року, Херсонщину було поділено на 5 районів: Бериславський, Генічеський, Каховський, Скадовський і Херсонський. Відповідно, в області діють 5 райдержадміністрацій.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ. Станом на травень в РДА Херсонщини – 208 людей, яким було нараховано зарплату. Серед них:

- керівництво – 15 осіб,
- керівники структурних підрозділів – 67 осіб,
- спеціалісти – 122 особи,
- працівники патронатної служби – 2 особи,
- працівники, які виконують функції з обслуговування – 2 особи.

СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ЗАРПЛАТ В РДА. Якщо в січні цього року РДА Херсонщини посідали 18-те місце за рівнем зарплат серед РДА всіх областей, то станом на травень ситуація трохи поліпшилася. Тепер вони на 8-й позиції, деталі – на інфографіці від Мінфіну:

Зокрема, станом на травень середня зарплата працівників РДА Херсонщини складала 24,8 тис. гривень (у січні було 15,7 тис. гривень). Із них середній посадовий оклад – 13,7 тис. гривень (у січні – 8,8 тис. гривень).

При цьому за рівнем окладу працівники РДА Херсонщини – на четвертому місці по країні після РДА Запорізької, Харківської та Київської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад мільйон гривень річної зарплати та допомога ВПО: декларація очільника Бериславської РДА

Як від січня по травень зростала заробітна плата працівників різних посадових рівнів райдержадміністрацій Херсонщини, видно на наступній інфографіці. Зокрема, у керівників протягом 5 місяців зарплати зросли в середньому на 24,7 тис. гривень. Найменше зростання – у працівників, які виконують функції з обслуговування: 5,1 тис. гривень.

Керівництво РДА Херсонщини (нагадаємо, ідеться про 15 людей) за рівнем зарплат станом на травень – на 6-му місці серед своїх колег з інших областей. При цьому оклад керівників наших п’яти райдержадміністрацій – один із найвищих по Україні: більші оклади тільки в Запорізькій та Донецькій областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник Нововоронцовської СВА: «Я би скасував призов на Херсонщині – у нас немає кому працювати»

Головна світлина: ілюстративне фото shutterstock.com, інфографіка: mof.gov.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів