У чиновників Херсонської ОДА – найвищі зарплати в Україні

У чиновників Херсонської ОДА – найвищі зарплати в Україні

Автор: Марина Поліщук 27 Июня 2024 14:30

Херсонська облдержадміністрація продовжує утримувати лідерські позиції в рейтингу областей за рівнем зарплат. Причому від початку цього року зарплати чиновників зросли ще більше. Скільки в середньому отримують працівники Херсонської ОВА станом на травень-2024?

Інформацію про рівень фактично нарахованих заробітних плат і кількість працівників державних та місцевих органів влади опублікувало Міністерство фінансів. Дані наводяться станом на січень – травень цього року.

«До структури заробітної плати уже входять грошові допомоги до відпусток та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, що впливає на збільшення рівня заробітної плати окремих працівників та в цілому органу», – зазначають у Мінфіні.

За 4 місяці, порівняно з початком цього року, середня зарплата чиновників в Україні зросла на 32%. При цьому в кожній облдержадміністрації – свої оклади, а лідером серед усіх наразі є Херсонська ОДА.

ЗАРПЛАТИ ПРАЦІВНИКІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОДА

Зокрема, станом на травень середня зарплата працівників Херсонської ОДА складала 53,2 тис. гривень (у лютому цього року було 40,7 тис. гривень). Із них середній посадовий оклад – 33 тис. гривень (у лютому – 30,3 тис. гривень). І це наразі – найвищі показники по Україні. Деталі – на інфографіці від Мінфіну:

А тут можна прослідкувати, як зростали середні зарплати всіх працівників Херсонської ОДА протягом усіх місяців від початку цього року. Крім того, можна порівняти зарплати чиновників Херсонської облдержадміністрації з окладами найближчих сусідів-колег: Миколаївської ОДА й Одеської ОДА:

Зауважимо, що Херсонська ОДА входить до регіонів, де працівники отримують найвищі зарплати, через близькість до фронту. Адже посадові оклади держслужбовців, які працюють в особливих умовах на територіях активних бойових дій під час інтенсивних обстрілів, визначаються з урахуванням коефіцієнта 3.0 в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувалися обстріли. Тобто збільшуються в три рази.

ЗАРПЛАТИ КЕРІВНИЦТВА ХЕРСОНСЬКОЇ ОДА

При цьому керівництво Херсонської ОДА нині – на другому місці з-поміж управлінців інших облдержадміністрацій України, хоча в лютому були лідерами. Станом на травень середня зарплата нашого керівництва – 169 тис. гривень (у лютому – 132,8 тис. гривень). Середній оклад при цьому – 82,9 тис. гривень (у лютому – 87 тис. гривень), і він залишається найбільшим в Україні.

КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

Також можна простежити, скільки людей працює в місцевих державних адміністраціях та які зарплати вони отримують.

Зокрема, станом на травень фактична кількість співробітників усіх відділів і департаментів Херсонської ОДА, а також районних адміністрацій складала 829 людей (у лютому було 846). Із них зарплату було нараховано 636 людям.

При цьому загальна потреба працівників в Херсонській обласній адміністрації – 1254. Тому на сьогодні відкритими залишаються 425 вакансій – і це один із найбільших показників по країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яких спеціалістів шукають в Херсоні та скільки обіцяють платити

У самій облдержадміністрації зокрема – 428 працівників усіх рівнів, яким нараховують зарплату. У таблиці перераховано, скільки саме людей на різних рівнях посад сьогодні працюють на благо Херсонщини:

Головна світлина: grivna.ua, інфографіка: mof.gov.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів