Вже 17 тисяч херсонців отримали продуктові сертифікати

Вже 17 тисяч херсонців отримали продуктові сертифікати

Автор: Євген Веселов 17 Февр. 2023 11:11

За даними Херсонської міської військової адміністрації, у місті Херсон зараз проживають понад 60 тисяч жителів. З 9 лютого жителі Херсонської територіальної громади почали отримувати на свої мобільні телефони СМС з сертифікатами на безоплатне придбання товарів у торговельних мережах АТБ та Сільпо. Наразі, такі повідомлення отримали вже 17 тисяч жителів громади, тобто третита тих, кто проживає в Херсоні.

Про це у прямому етері повідомив заступник начальника ХМВА Антон Єфанов 17 лютого.

Нагадаємо, це програма співпраці з місцевою владою міста Херсон та Херсонською обласною адміністрацією Всесвітнтої продовольчої програми (ВПП), що є гуманітарною організацією ООН, та ADRA Ukraine. Мешканці отримають два текстові повідомлення від “UN WFP” на свій телефон. Загальна вартість сертифікатів 3000 гривень, складається з 6 сертифікатів по 500 гривень, які можна використати на придбання продуктів та інших товарів у торговельних мережах (крім алкоголю та тютюну).

За повідомленням ХМВА, термін розсилки сертифікатів продовжено до 28 лютого. Якщо до цієї дати на телефон не надійде повідомлення, буде розповсюджена інформація, де можна буде отримати паперові сертифікати.

Детальні відповіді на всі питання, які стосуються отримання та використання продуктових сертифікатів ми публікували тут.

Як пояснив Антон Єфанов, термін використання сертифікатів буде достатнім, щоб їх отоварити. Продуктів у торговельних мережах теж достатньо, їх підвозять постійно. Більше того, мережам вигідна ця програма і вони будуть усіма силами намагатись забезпечити свої магазини. Також Антон Єфанов закликав людей не піддаватись ажіотажу, не створювати черги, дбати про власну безпеку.

Про ще одно болюче питання – отримання допомоги у 1200 гривень від Червоного Хреста – ми дуже детально розповідали у матеріалі «Гроші від Червоного Хреста: чому в Херсоні проблеми з виплатами». У цьому матеріалі - інтерв’ю з керівницею херсонської філії «Укрпошти» Тетяною Морозовою. Нагадаємо, саме через «Укрпошту» триває виплата допомоги.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів