Усе, що херсонці хочуть знати про сертифікати на покупки в АТБ та Сільпо

Усе, що херсонці хочуть знати про сертифікати на покупки в АТБ та Сільпо

Автор: Євген Веселов 13 Февр. 2023 17:32

З 9 лютого жителі Херсонської територіальної громади почали отримувати на свої мобільні телефони СМС з сертифікатами на безоплатне придбання товарів у торговельних мережах АТБ та Сільпо.

Це програма співпраці з місцевою владою міста Херсон та Херсонською обласною адміністрацією Всесвітнтої продовольчої програми (ВПП), що є гуманітарною організацією ООН, та ADRA Ukraine.

Мешканці отримають два текстові повідомлення від “UN WFP” на свій телефон.

Всесвітнтя продовольча програма (ВПП) опублікувала відповіді на найбільш поширені запитання, які стосуються отримання та використання сертифікатів. Використовувати сертифікати можна не лише у Херсоні, а й по всій Україні. Також сертифікати можна передавати.

Хто може отримати допомогу у сертифікатах?
Усі нинішні мешканці міста Херсона та Херсонської громади можуть отримати електронні або паперові сертифікати від ВПП.
Список сіл:
Антонівка, Зеленівка, Комишани, Наддніпрянське, Богданівка, Петрівка, Садове, Степанівка, Благовіщенське, Зимівник, Інженерне, Молодіжне, Придніпровське, Приозерне, Сонячне.

Як я можу отримати сертифікати?
Якщо ви проживаєте у Херсонській громаді, ви можете отримати сертифікати безпосередньо від ВПП за допомогою SMS, у вигляді номеру сертифікату.

Яка вартість сертифікату?
Сертифікат має форму номеру, надісланого SMS. Сертифікат дає змогу власнику купувати продовольчі та непродовольчі товари (крім тютюну та алкогольних напоїв) лише в магазинах АТБ або мережі Сільпо. Вартість одного сертифікату 500 грн. Кожен мешканець Херсонської громади може отримати сертифікати загальною вартістю - 3000 грн на 2 місяці поспіль.

Скільки дійсний сертифікат?
Термін дії вказано на кожному сертифікаті/SMS. Будь ласка, не забудьте використати сертифікат протягом зазначеного терміну.

Чи можу я отримати готівку замість сертифікату?
Отримати готівку замість сертифікату неможливо. Сертифікату не можна перевести в готівку через банк.

На що я можу використати свій сертифікат?
У мережі магазинів «АТБ» та «СІЛЬПО» ви можете придбати будь-які товари, окрім алкогольних напоїв та сигарет.

Де я можу використати сертифікат?
Скористатись сертифікатами можна лише в мережі магазинів АТБ та СІЛЬПО, у Херсоні та будь-якій іншій точці України. У кожному отриманому SMS буде вказано мережу супермаркетів, у яких ви можете використати свої сертифікати.

Як використати сертифікат?
Ви можете показати номер сертифікату, який ви отримали в SMS, або паперовий сертифікат, якщо ви отримали його в паперовому форматі, безпосередньо на касі мережі магазинів «АТБ» та «СІЛЬПО» для оплати покупок. Отримати готівку замість сертифікату, неможливо. Якщо ви купуєте товари на загальну суму, що перевищує вартість сертифікату, вам потрібно буде покрити додаткові витрати за допомогою іншої форми оплати. Сертифікат можна використати лише в одній покупці. Ви повинні спробувати використати повну вартість сертифікату під час покупки. Якщо ви бажаєте придбати товари загальною вартістю, меншою за вартість сертифікату, ви не зможете отримати залишок готівкою. Можливо використати кілька сертифікатів в одній покупці.

Чи потрібно пред'являти документи, коли я користуюся сертифікатом у продуктовому магазині?
Ні. Вам потрібно лише показати номер сертифікату, що міститься в SMS, або показати паперовий сертифікат.

Чи може моя дитина до 18 років скористатися цим сертифікатом?
Так. Сертифікатом можуть скористатися неповнолітні. Вікових обмежень немає.

Як люди похилого віку або люди з обмеженими фізичними можливостями можуть скористатися сертифікатом - Чи може сусід або соціальний працівник купити їм їжу за сертифікати?
Так, соціальні працівники, сусіди чи родичі можуть скористатися цими сертифікатами від імені людей похилого віку чи людей з обмеженими можливостями. Просто покажіть номери сертифікатів на касі.

Що робити, якщо я не отримав сертифікат або не маю мобільного телефону?
Зауважимо, що сертифікат отримають лише нинішні жителі Херсонської громади. Також зазначимо, що SMS-повідомлення з номером сертифікату будуть надсилатися мешканцям у кілька етапів у першій половині лютого. Тому мешканцям варто зачекати на SMS до 20 лютого. Якщо ви мешканець Херсонської Громади, але до 20 лютого вам не надійшло SMS, то після цієї дати ви зможете зареєструватися для отримання сертифікатів у паперовій формі на місцях роздачі. Слідкуйте за інформацією на офіційних джерелах ВПП, місцевих органів влади та ADRA або зверніться до найближчого пункту видачі гуманітарної допомоги чи пункту незламності. У разі будь-яких особливих чи технічних проблем ви можете зв’язатися з безкоштовною гарячою лінією ВПП за номером 0 800 600 122 (з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 18:00). Немає необхідності звертатися до ВПП або ADRA, щоб подати заявку на допомогу. ВПП не приймає заявки по телефону чи електронною поштою.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів