ЗСУ визволили Золоту Балку, що на Бериславщині

ЗСУ визволили Золоту Балку, що на Бериславщині

Автор: Євген Веселов 02 Октября 2022 14:13

2 жовтня в анонімних телеграм-каналах розповсюджено непідтверджену інформацію, що Збройні сили України визволили село Золота Балка, що знаходиться на березі Дніпра, нижче за течією від Нововоронцовки Бериславського району.Про визволення Золотої Балки каже на своєму телеграм-каналі й російський військовий злочинець Гіркін (Стрєлков). Офіційного підтвердження цього від ЗСУ поки що нема.

Основні ж запеклі бої продовжують точитися на східному фронті. Українські військові звільнили п’ять населених пунктів поблизу Лимана на Донеччині у тому числі й сам Лиман, повідомив вранці 1 жовтня речник Східного угруповання військ Череватий. Там, за його повідомленням, тривають "стабілізаційні заходи".

Скоріш за все, йдеться про продовження вуличних боїв та проведення зачистки.

"Російське угруповування в районі Лиману оточене", — додав він.

Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки — звільнені.

Нагадаємо, що бої за окупований Лиман тривають декілька тижнів. Інформація про невдачі росіян в районі Лиману почала з’являтись після контрнаступу ЗСУ на Харківщині. 18 вересня Інститут вивчення війни (ISW) зазначав, що українські військові ймовірно розширюють контрнаступ на схід від річки Оскіл та північний схід від Сіверського Донця, і мають шанс створити "котел" для російських підрозділів. 23 вересня у Генштабі підтвердили: після звільнення Куп'янська в Харківській області ЗСУ готуються до визволення населених пунктів в бік Лиману на Луганщині.

За даними Генштабу, бої біля Лиману ймовірно можуть закінчитися взяттям в оточення угруповання російських окупаційних військ чисельністю до 5 тисяч чоловік.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів