Встановив 3 світові рекорди: 100-річний житель Вознесенська переміг на чемпіонаті України з плавання

Встановив 3 світові рекорди: 100-річний житель Вознесенська переміг на чемпіонаті України з плавання

Автор: Дарина Лапіна 30 Июня 2024 08:00

Нещодавно житель Вознесенська Георгій Чижевський здобув першість на чемпіонаті України з плавання та встановив три світові рекорди у своїй категорії! В березні цього року спортсмену виповнилось 100 років. 

Вознесенець Георгій Дмитрович Чижевський показав найкращі результати на літньому Чемпіонаті України з плавання серед членів руху «Мастерс», який відбувся у місті Бровари.

Як розповіли в пресслужбі Вознесенської міськради, пан Георгій у своїй категорії 100+ встановив 3 рекорди Світу на дистанції 200 метрів брас. По ходу проходження дистанції 50 метрів брас та 100 метрів брас. 

У 2015 році в свої 92 роки приймав участь в численних змаганнях з плавання в категорії «Мастерс». Став чемпіоном Миколаївської області в трьох видах плавання. Потім здобув перемоги в змаганнях на чемпiонатi України та мiжнародних змаганнях, де встановив рекорди України, Європи та свiту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Більше немає хати, де я виросла». Олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська – про рідне село на Бериславщині

В міськраді розповіли про досягнення досвідченого спортсмена.

Так, Георгій Дмитрович став чемпіоном світу 2015 року та рекордсменом Європи на дистанції 200 метрів брас в категорії 90+.

Рекордсмен світу 2017 року в естафеті 4х100 метрів вільнuй стиль.

Рекордсмен Європи в естафетах 4х50 метрів вільний стиль та 4х50 метрів комбінована, відповідно здобув 2 золоті медалі, а також чемпiон світу на дистанції 200 метрів брас на Чемпіонаті свiту 2017 з плавання в категорії «Мастерс» в місті Будапешт.

«На сьогодні, у свої 100 років, Георгій Дмитрович залишається активним учасником змагань, надихаючи молодих спортсменів своєю наполегливістю та життєвою енергією. Його внесок у розвиток спорту та популяризацію плавання серед людей похилого віку неоціненний. Він доводить, що вік — це лише цифра, і що ніколи не пізно досягати нових вершин, а завдяки наполегливості та любові до спорту можна досягти неймовірних результатів у будь-якому віці», - підсумували в пресслужбі мерії.

Фото: Вознесенська міська рада.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів