Викрадений із Херсона єнот вкусив зрадника Сальдо (відео)
Фото ілюстративне

Викрадений із Херсона єнот вкусив зрадника Сальдо (відео)

Автор: Марина Поліщук 01 Декабря 2022 15:30

У мережі з’явилося відео з викраденим у Херсоні єнотом. Окупанти, хизуючись своїм «трофеєм», таскають тваринку із собою на зустрічі колаборантів з пропагандистами. Звісно, єнот, якого загарбники, схоже, не збираються залишити в спокої, огризається.

На відео військовий тримає єнота, називаючи його бридким іменем Хєрс, і хвастає перед зрадником Володимиром Сальдо, що тварина звикла до камер і їй подобається така увага. Але агресивна поведінка чотирилапого свідчить зовсім про інше. Єнот, якого насправді звати Віталік, укусив Сальдо за палець, коли той намагався погладити його. Тварини досить добре відчувають людей, особливо всіляких негідників...

У відповідь Сальдо похвалив єнота, заявивши, що він «служить», і більше не намагаючись наближатися до викраденої тварини.

На запитання пропагандистів, чи обміняють єнота на пам'ятники чи полонених окупантів, Сальдо відповів негативно.

Нагадаємо, що єнота та ще декількох тварин із зоологічного куточка в херсонському Гідропарку російські окупанти забрали із собою, коли на початку листопада відступали з правобережжя Херсонщини. Відомо, що тварин утримують у Криму. Бізнесмен Олег Зубков, власник кримського парку левів «Тайган» та зоопарку «Казка», казав тоді, що вивезені з Херсона єноти перебувають «на тимчасовому утриманні» і їх повернуть назад.

Що стосується обміну, про який казали пропагандисти на відео, йдеться про петицію, зареєстровану на сайті Президента України. У ній українці просять Зеленського обміняти одеський пам’ятник російській імператриці Катерині ІІ на херсонського єнота.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: