Відпочинок в Одесі: на що звертають увагу туристи при виборі житла та яка вартість оренди

Відпочинок в Одесі: на що звертають увагу туристи при виборі житла та яка вартість оренди

Автор: Ян Ярчук 25 Май 2024 10:00

З початку повномасштабної війни туристів в Одесі помітно поменшало, проте вони – є. Наразі місто готується до курортного сезону.

Через війну багато людей не ризикує їхати на відпочинок чи віддає перевагу західній частині країни або ж взагалі їдуть за кордон. Тож Одеса, яка завжди приваблювала туристів своїми морськими узбережжями, нині приймає їх набагато менше. Це впливає на попит щодо винайму житла в оренду, що загалом знизився, говорить рієлторка Вероніка Юськова. Про це вона розповіла у сюжеті Новини.LIVE.

«Попит є, але на жаль він дуже маленький. Можливо ближче до літа можна очікувати приплив туристів, але на разі їх мало. Цього року, я думаю, приїде десь відсотків 50 туристів від довоєнних показників. Люди надають перевагу поїхати за кордон або ж на західну частину країни», – говорить Вероніка Юськова.

За словами рієлторки, якщо брати люкс-сегмент, то вартість знизилася на 30-35%, у старому фонді – на 20%.

Попитом, як завжди, користується центр міста, район парка Шевченка, Французький бульвар. А от район Аркадії зараз не надто популярний, оскільки щільно забудований, також затори, що не зовсім комфортно для відпочинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи відкриють пішохідну зону в центрі Одеси цього літа

Так, у центрі міста, зазначає пані Вероніка, можна орендувати двокімнатну квартиру за близько 1 000 гривень за добу, у районі Аркадії – 1 500 гривень, у спальних районах – 700-800 гривень. Проте, вона прогнозує, що в розпал сезону ціни все ж зростуть.

Водночас наразі для туристів велику роль відіграють не лише ціни, а й розташування. Люди стали оминати житло поблизу стратегічних об'єктів, оскільки зважають на безпековий фактор.

«8 із 10 запитів це наявність паркінгу чи укриття в будинку. Якщо його немає, то люди просто відмовляються», – говорить рієлторка. Також люди шукають квартири з генераторами, оскільки або працюють, або мають маленьких дітей.

Серед туристів, розповідає рієлторка, переважно жителі західної частини країни та кияни.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів