Від початку року 102 жителі Херсонщини отримали безкоштовну допомогу при інфаркті

Від початку року 102 жителі Херсонщини отримали безкоштовну допомогу при інфаркті

Автор: Марина Поліщук 16 Апр. 2024 08:00

Жителі Херсонщини можуть отримати безоплатну допомогу при інфаркті міокарда. Що саме входить в безкоштовний пакет та куди звертатися?

Якісну, безоплатну для пацієнта та кваліфіковану медичну допомогу при інфаркті забезпечує пакет медичних послуг «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда». Медзаклади, які уклали договір з Національною службою здоров’я України, отримують від НСЗУ гроші за надану пацієнтам допомогу.

«25 261 гривень отримує медичний заклад за кожний пролікований випадок гострого інфаркту міокарда. Якщо для лікування застосовувалося стентування – малоінвазивне втручання, то сума оплати підвищується до 43 573 гривень. Це – конкурентні тарифи, які дозволяють пацієнту отримувати все необхідне під госпіталізації з діагнозом інфаркт.

Лише за минулий рік медичні заклади Херсонської області отримали понад 8 мільйонів гривень оплата за надані послуги. Усі видатки надходять регулярно і в повному обсязі», розповів керівник Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Денис Чорний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окремі відділення та цілі лікарні під землею – реалії Херсонщини

Від початку цього року допомогу за пакетом отримали 102 жителі Херсонської області. На 2024 рік на Херсонщині за пакетом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» договір з НСЗУ уклав один медичний заклад КНП «Херсонька обласна клінічна лікарня». 

Підстави для надання послуги:

- доставлення бригадою екстреної (швидкої) медичної допомоги;
- переведення з іншого закладу охорони здоров’я та/або клінічного підрозділу ЗОЗ;
- самозвернення в невідкладному стані пацієнтів із такими діагнозами:

гострий інфаркт міокарда;
повторний інфаркт міокарда.

У разі самозвернення пацієнт або близька йому особа може зателефонувати в контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 і дізнатися, де знаходиться найближча лікарня, яка надає необхідні послуги. Далі звернутися до відповідного медзакладу, попередньо зателефонувавши.

За інформацією пресслужби НСЗУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів