Верховна Рада може позбавити гауляйтера Херсонської області державних нагород

Верховна Рада може позбавити гауляйтера Херсонської області державних нагород

Автор: Іван Підлісний 05 Декабря 2023 13:21

Зрадники України досі не позбавлені державних нагород. Зокрема, за даними з відкритих джерел, гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо є повним кавалером Ордену "За заслуги". 

Ці нагороди Сальдо отримав за період з 1999 по 2011 років указами трьох Президентів України - Кучми, Ющенко та біглого зрадника Януковича. Останній його Орден "За заслуги" першого ступеню було вручено «за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові". 

Як повідомив рух ЧЕСНО, Комітет з питань безпеки та оборони Верховної Ради підтримав законопроєкт про позбавлення державних нагород всіх зрадників та колаборантів. Його члени одноголосно проголосували за винесення на 2 читання законопроекту та прийняття його в цілому. 

Варто додати, що у 2005 році Сальдо було відзначено Грамотою Верховної Ради. Того ж року він отримав орден російської православної церкви Преподобного Сергія Радонежського другого ступеню. 

Вже після зради України Володимира Сальдо було нагороджено державою-агресором орденом "за заслуги перед вітчизною" третього ступеню. Нагороджував гауляйтера Херсонщини особисто володимир путін в кремлі. 

Нагадаємо, що у листопаді Малиновський суд Одеси заочно виніс вирок Сальдо по справі щодо державної зради - ув'язнення на 15 років. А Вищий антикорупційний суд конфіскував на користь держави майно зрадника та кошти на його банківських рахунках.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів