Вакцинованим обіцяють грошову винагороду

Автор: Альона МЕЛЬНИЧЕНКО 19 Ноября 2021 08:07

Про те, що кожен українець, який вакцинувався від COVID двома дозами вакцини, зможе отримати 1 тис. гривень, заявив Президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 15 листопада. «Програма працюватиме так: кожен, хто отримав 2 щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень через інтернет-додаток “Дія”. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок всередині країни на внутрішні авіа- та залізничні перевезення», – пояснив Президент.

За його словами, програма стартує з 19 грудня. До кінця року на неї буде виділено близько 3 мільярдів гривень. Стільки ж – на початку 2022 року. Згадав глава й про тих, у кого немає смартфона, й тих, хто не користується додатком “Дія”.

«Ми розуміємо, що смартфони та “Дія” є не в кожного, тож програма діятиме не один місяць. Ми забезпечимо можливістю отримати тисячу гривень усіх вакцинованих громадян, зокрема людей похилого віку, про що повідомимо незабаром», – зауважив Зеленський.

Обіцяних Президентом грошей (3 мільярди гривень цього року та 3 мільярди наступного) вистачить на заохочення 6 мільйонів щеплених двома дозами українців (по тисячі гривень кожному). Однак станом на 15 листопада в Україні вже налічували 8 887 415 повністю вакцинованих, повідомляє Мinfin.com.ua. Тож запланованих коштів уже не вистачає, щоб «розрахуватися» з усіма вакцинованими. Або ж у планах влади – так фінансово винагороджувати лише тих, хто повністю вакцинується вже після старту програми – з 19 грудня? Тоді таке рішення обділить тих, хто вакцинувався раніше.

Увага!!! Цією новиною вже скористалися «креативні» шахраї. Вони вигадали спосіб обдурити людей, надсилаючи їм повідомлення про начебто отримання виплати за вакцинацію в розмірі 7000 грн. Уже 16 листопада українці почали отримувати такі неправдиві СМС.

Будьте уважними! Програма якщо стартує, то з 19 грудня, й мова йде не про 7, а 1 тис. гривень. Окрім цього, кошти надійдуть у додаток «Дія», а не на номер телефону. В жодному разі не переходьте за посиланням, яке міститься в повідомленні! 

Приєднуйтеся до нас:

Де в Херсоні можна придбати хліб 13 березня

Пенсии и субсидии: нет баланса

«Почему субсидия не покрывает всю сумму за отопление?»

Тариф за газтрубу снизили на 22 копейки. А платёж вырос...

Как платить за воду: одной суммой или двумя?