ЗНО закінчується 17 липня. Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня. Вступ проходитиме за Сертифікатами ЗНО 2017 (крім іноземної мови), 2018, 2019 або 2020 року.

Подання заяв на вступ у виші – тільки в електронній формі незалежно від форми навчання (денна, вечірня або заочна), виняток – пільговики: діти-сироти, діти без батьківського піклування, учасники бойових дій, абітурієнти з ТОТ, особи з інвалідністю. Є можливість подання документів у електронній формі (документи потрібно буде відсканувати та надіслати на е-mail Приймальної комісії ЗВО).

Терміни подання заяв та документів зазначені у правилах прийому вишів та закладах освіти, що розміщені на офіційних вебсайтах цих учбових закладів. З 1 серпня можна створювати електронний кабінет, а з 13 серпня розпочинається подання електронних заяв до закладів вищої освіти. Закінчується прийом електронних заяв о 18:00 22 серпня. Проходження творчих конкурсів на бюджет здійснюється з 1 по 12 сер-пня, з 13 до 22 серпня – на контракт. У заклади передвищої освіти є можливість подати заяви та документи в електронній формі на е-mail або паперовий варіант відправити поштою.

Абітурієнт зможе подати 5 заяв на бюджетну форму навчання та необмежену кількість на контрактну. Пріоритетність заяв – від 1 до 5 (1 – показник найбільш пріоритетної заяви). ЗНО: на основі повноїзагальної середньої освіти вступатимуть на I курс для отримання ступеня «Бакалавра» (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), будуть зараховуватися бали сертифікатів ЗНО (результати вступних екзаменів і творчих конкурсів) із 3 конкурсних предметів, «Молодшого бакалавра» – за 2-ма конкурс-ними предметами. Прохідний конкурсний бал на бюджет – не менше 125 балів. На деякі спеціальності: «Фармація», «Промислова фармація» – не менше 130 балів. «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» – не менше 140 балів. Прохідний бал визначається навчальними закладами в Правилах прийому. При розрахунку конкурсного балу враховується регіональний, галузевий, сільський, першочерговий коефіцієнти. Можливе навчання одночасно за кількома освітніми програмами, а також у декількох навчальних закладах. У той же час не допускається навчання за двома або більше спеціальностями за рахунок державного або місцевого бюджетів. Терміни прийому заяв на денну, вечірню або заочну форми навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» на базі ОКР «Молодший спеціаліст», ОС «Магістр» на базі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістравказуються кожним закладом вищої освіти у Правилах прийому.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів