Українські військові знищили спостережний пункт та склад боєприпасів на лівобережжі Херсонщини

Українські військові знищили спостережний пункт та склад боєприпасів на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 20 Янв. 2024 13:15

Українські військові продовжують вести контрбатарейну боротьбу на Херсонському напрямку. За даними ОК "Південь", за минулу добу на лівобережжі Херсонської області було знищено 18 російських окупантів. 

Підтверджено ураження системи залпового вогню "Град", дві гармати, міномет та моторний човен. Було знищено російську самохідну артилерійську установку "Малка". Як зазначили Сили оборони півдня, "Малка" є умовною модернізацією радянської САУ "Піон" розробки та виробництва ще 70-х років минулого сторіччя.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: На лівобережжі Херсонщини – величезне угруповання ворога, - Гуменюк

"Основна небезпека "Малки" в тому, що її гармата може стріляти 203 мм ядерним снарядом 3БВ2  потужністю в 2 кт, тобто 2000 тонн тротилу. Сама 203-мм гаубиця є одним із найпотужніших наземних артилерійських знарядь серійного виробництва та дає можливість "Малці" вражати цілі на відстані до 47 км", - зазначили в ОК "Південь". 

Сили оборони півдня також заявили про знищення ворожого спостережного пункту та польового пункту боєпостачання. Решта результатів бойової роботи ЗСУ на лівобережжі Херсонщини дорозвідуються. 

Нагадаємо, що раніше Генштаб ЗСУ повідомив про те, що за минулу добу ворог здійснив 10 безуспішних штурмів позицій українських військових на лівому березі Дніпра. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів