У Миколаєві створюють цифрову мапу мереж водоканалу

У Миколаєві обстежують мережі водоканалу, аби створити детальну цифрову мапу. Це дозволить швидше знаходити аварії, планувати ремонти та ефективніше розвивати інфраструктуру міста.

Ініціатива реалізовується організація «Південна стратегія розвитку» в межах проєкту «Гідність та стійкість прифронтових громад». Про це пишуть на сторінці організації.

Частина робіт вже виконана. За півтора місяця обстежено 5 000 колодязів. Як коментують в організації, це 50% від загальної кількості об’єктів, необхідних для повного цифрового моделювання каналізаційної системи міста.

«Ми проводимо детальне фізичне обстеження всієї мережі: оглядових колодязів, насосних станцій, напірних і самопливних трубопроводів. Усі дані інтегруються в єдину цифрову систему», — говорить Тарас Шевченко, керівник проєктів інфраструктурного відновлення у «Південній стратегії розвитку».

Чому це важливо

Створення цифрової мапи має практичне значення для міста. Це допоможе швидше знаходити аварії, а також планувати ремонти завдяки виявленню проблемних ділянок заздалегідь тощо.

«Мапування дозволяє підприємству бачити всю свою мережу як на долоні. Це не просто оцифрування – це підвищення спроможності та гарантія стійкості всієї системи водопостачання», – додав Тарас Шевченко.

Крім того, для підвищення професійного рівня працівників буде створено навчальний полігон у Миколаєві. Там фахівці відпрацьовують навички виявлення прихованих витоків, пошуку незаконних підключень та аналізу аномалій за допомогою сучасного обладнання.

Нагадаємо, що аналогічний полігон для навчання комунальників вже з’явився на Херсонщині, у Великій Олександрівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні на майданчику для відходів від руйнувань виявили фотоальбом: комунальники шукають власників

Фото: «Південна стратегія розвитку»

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці