«Дуби Шевченка»: у парку в Миколаєві висадили близько 30 саджанців дерев (фото)

У місті Миколаїв в парку імені Тараса Шевченка висадили саджанці дуба в межах всеукраїнської ініціативи «Шевченко єднає Україну».

Про це повідомили на сторінці Миколаївської міськради.

Озеленення відбулося 23 квітня та стало частиною щорічної акції, яка одночасно проходить у різних регіонах країни. Її мета — поєднати екологічні ініціативи з національною традицією та залишити після себе довготривалий результат у вигляді нових зелених насаджень у міських просторах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вистачає робочих рук: містяни допомогли з очищенням ставків у Миколаївському зоопарку

Ініціативу вже четвертий рік поспіль реалізує Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Щороку в межах акції в різних областях висаджують дуби як символ єдності України.

Особливістю проєкту є походження саджанців. Їх виростили на Черкащині – батьківщині Тарас Шевченко – із жолудів дуба, пов’язаного з його ім’ям.

«За переказами, саме в дуплі цього дерева Шевченко ховав свої малюнки. Така історія надає кожному дереву додаткового змісту і перетворює висадку на акт збереження культурної пам’яті», – прокоментували у Державній екологічній інспекції Південо-Західного округу.

Загалом було висаджено 27 саджанців.

Пов'язані записи

На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці
Скільки пляжів в Одесі пройшли перевірку та готові до літнього сезону

В Одесі триває підготовка до літнього курортного сезону. Вже понад 10 пляжних локацій отримали офіційні акти готовності. Перелік перевірених пляжів опублікували на сторінці Одеської міської ради. Так наразі акти готовності мають…

Подробиці