У Миколаєві різко підвищилася вартість послуг таксі: а як з цим у сусідній Одесі

У Миколаєві різко підвищилася вартість послуг таксі: а як з цим у сусідній Одесі

Автор: Ян Ярчук 11 Июня 2024 19:15

Жителі Миколаєва скаржаться на різке підвищення вартості послуг таксі за останні два тижні. Водночас офіційних повідомлень щодо підвищення вартості послуг не було, як не спостерігалося й різкого стрибка цін на паливо. 

Про це пише видання «Новини-N». Йдеться про зростання від 30% до 50%, порівняно з травнем.

Ось що говорить місцева жителька:

«У мене є мій маршрут: будинок – робота. Ще наприкінці травня ціна була майже вдвічі нижчою, зараз мені просто автоматично в SMS написали «вартість поїздки збільшена на 38%. Чому, ніхто не пояснив».

Як розповів один з миколаївських таксистів, вартість підвищили через кількість замовлень, що збільшилася, інші ж, навпаки, зазначили, що замовлень мало, відповідно – вартість також зросла. Також вони відмітили, що кількість охочих «таксувати» останнім часом різко зменшилася. Причина: небажання спілкуватись із представниками ТЦК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадровий голод в «чоловічих» професіях: на Миколаївщині для жінок проводять курси водіїв, трактористів, малярів

«Гривна» поцікавилася, чи змінилася вартість поїздок на таксі у сусідній Одесі. Як розповіла виданню місцева жителька Ганна, суттєвого підвищення цін останнім часом вона не помічала:

«Якщо користуватись таксі на постійній основі, то підвищення відбуваються непомітно. Крім того, завжди на вартість впливає час, коли відбувається поїздка, погода, і попит на таксі в тому чи іншому місці призначення. Наприклад, у спеку ціни вищі. Загалом, я б не сказала, що відбулося певне різке підвищення. Але якщо порівнювати вартість до лютого 2022 року і зараз, то, звісно, ціни виросли вдвічі. Якщо раніше поїздка за моїм маршрутом коштувала 100-120 гривень, то зараз – понад 200».

Дівчина користується послугами таксі доволі часто: декілька разів на тиждень. Водночас вона звернула увагу на проблему, пов’язану з частими відмовами водіїв їхати за місто:

«Оскільки ми живемо за містом, хоча це всього 15 кілометрів від центру Одеси, то проблеми з викликом таксі дійсно є. Зазвичай, водії відмовляються їхати, оскільки на шляху є блокпости. Але основна причина відмов, за словами таксистів, це малий попит».

Як бачимо, серед причин, знову ж таки, небажання водіїв спілкуватися з представниками ТЦК. Тому, можливо, останнім часом все більше зростає попит на жінок-водіїв. І йдеться не тільки про служби таксі, а й міські маршрутки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів