Стане туристичною родзинкою: у Миколаєві відкрили мурал на честь почесного громадянина міста
Скріншот з відео

Стане туристичною родзинкою: у Миколаєві відкрили мурал на честь почесного громадянина міста

Автор: Марина Поліщук 04 Июня 2024 11:00

У перший день літа в Миколаєві відкрили мурал на честь Олексія Вадатурського, засновника компанії «Нібулон». Також у місті триває голосування за перейменування однієї з вулиць іменем Вадатурського.

Стінопис пам’яті видатного миколаївця із хештегом #Ніколи не здавайся відкрили 1 червня – тепер він прикрашає будівлю офісу «Нібулон» по вулиці Великій Морській. У компанії зазначають, що це не просто данина пам’яті визначній людині, а й справжній артоб’єкт, який стане туристичною родзинкою Миколаєва.


Макет стінопису пам’яті Вадатурського. Фото: Фейсбук/Нібулон

«Я був знайомий з Олексієм Опанасовичем особисто. Це людина слова, яка знала, як долати перешкоди. Він завжди казав, що його місце тут – у Миколаєві. Його справа буде жити і далі», - зазначив на відкритті муралу мер міста Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, почесний громадянин Миколаєва, Герой України Олексій Вадатурський разом із дружиною загинув у ніч на 31 липня 2022 року. Це було продумане навмисне вбивство – російські окупанти поцілили в приватний будинок у Миколаєві, де жили Вадатурські.

Подружжя не покидало рідне місто після 24 лютого 2022 року. Більш того, на початку повномасштабного вторгнення Вадатурський надав свої баржі, щоб заблокувати можливий підхід ворога до Миколаєва водним шляхом.

Сьогодні в Миколаєві також триває громадське опитування щодо перейменування вулиці Фалєєвської на вулицю Олексія Вадатурського. Такою є пропозиція громадськості, і наразі понад 60% опитаних містян підтримали її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрадений у Херсоні та заблокований у Миколаєві: складна доля річкового флоту півдня

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів