У Миколаєві планують повністю замінити вуличне освітлення на LED

У Миколаєві планують повністю замінити вуличне освітлення на LED

Автор: Ян Ярчук 25 Май 2024 11:30

У зв’язку з дефіцитом та економією електроенергії у деяких районах Миколаєва є проблеми з вуличним освітленням. А перехід на LED-технології дозволить не тільки розв’язати це питання, а й сприятиме мінімізації споживання електроенергії.

Про це у коментарі «НикВести» розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

«У нас є бажання повністю замінити все освітлення в місті на LED, щоб воно споживало мінімум електроенергії. На жаль, у нас не всі вулиці забезпечені LED, але сподіваюсь, що найближчим часом ми проведемо заміну, щоб ми могли менше споживати і влазити в ліміти», – зазначив очільник міста.

Так, з метою економії електроенергії, міська влада частково відключає освітлення у вечірній час у пікові години. Оскільки це дозволяє знизити навантаження на електромережу.

Водночас Олександр Сєнкевич наголосив, що відповідально до споживання електроенергії мають ставитися й самі жителі міста. Адже треба враховувати, що чим більше миколаївців споживають електроенергії, тим менше йде на освітлення вулиць, тролейбуси тощо.

«Якщо менше споживають і економлять, у нас є можливість залишати вулиці включеними. Це відбувається в автоматичному режимі», – підкреслив Сєнкевич.

Коли саме ці зміни планують впроваджувати повномасштабно міський голова не уточнив. Тож наразі це лише на етапі планів.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів