У магазинах Херсона досі є російська продукція

У магазинах Херсона досі є російська продукція
Автор: Юлія Бойко, rbc.ua 13 Декабря 2022 10:20

В херсонських магазинах досі представлені російські товари. Зокрема, на полицях магазинів представлені дріжджі не лише від національного виробника «Львівські», а й російський аналог «Воронежские». При цьому виробництво дріжджів «Воронежские» продовжується, попри війну в Україні, що підтверджує зазначена на упаковці дата виробництва, повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідне журналістське розслідування.

На упаковці датою виробництва зазначається 1 травня 2022 року. Відповідно завезли товар у магазини вже під час окупації Херсона російськими військами.

Сухі дріжджі «Воронежские» та «Саф-Момент» виробляє французька компанія Lesaffre («ЛеСаффр»). За даними Держприкордонслужби, продукція саме цієї торгової марки була представлена в продуктових наборах мобілізованих російських військових.

Виробник сухих дріжджів «Саф-Момент» - французька компанія Lesaffre - досі має одне працююче підприємство в Україні та чотири заводи в Росії.Від лютого 2022 року виробник ніяк не коментує війну в Україні та не надає  офіційних коментарів на запити журналістів.

Приєднуйтеся до нас:

Додому повернули 16 дітей, депортованих із Херсонщини «на відпочинок»

Унікальний медичний потяг вивіз із Херсона вже понад 340 пацієнтів

Співпрацював з ФСБ. Депутату Херсонської облради Валерію Литвину повідомили про підозру

Будівельні матеріали для порятунку житла в Херсоні ‒ безкоштовні