У Коломиї відновив роботу херсонський театр ляльок

У Коломиї відновив роботу херсонський театр ляльок

Автор: Євген Веселов 18 Сентября 2022 14:19

Військова агресія росії проти України й тимчасова окупація Херсонської області змусила евакуюватися на контрольовану територію не лише мешканців регіону, а й установи освіти і культури.
Ми повідомляли про тимчасове переміщення херсонських ВНЗ. Так, Херсонський державний університет наразі навчає студентів у Івано-Франківську, а Херсонський національний технічний університет у Хмельницькому. У Кропивницькому ж працює Херсонський аграрно-економічний університет, а в Одесі Херсонська морська державна академія.


Днями стало відомо, що у місті Коломия, що на Івано-Франківщини, відновив свою роботу Херсонський обласний театр ляльок.


Про це розповів у Фейсбук директор театру Віктор Гаврилюк:


«Сьогодні, в день 244-річчя Херсона, після майже семи місяців вимушеного простою в місті Коломия відновлює свою роботу Херсонський обласний академічний театр ляльок».


Як повідомив Віктор Гаврилюк, це творчий проект трьох театрів: Херсонського академічного обласного театру ляльок, Коломийського академічного обласного українського драматичного театру їм. Івана Озаркевича та Рівненського академічного обласного театру ляльок.


«Дякую колегам за дієву допомогу у поновленні вистави та створенння чудових умов для репетицій», - подякував керівник херсонського театру.


Нагадаємо, що у липні цього року окупаційна "влада" Херсона поставила свого "директора" в обласному театрі ляльок, а всіх артистів вигнала на вулицю, про що свого часу заявляв заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.


Активне життя, але поки що за межами Херсонщини веде й Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені І. Куліка. Його приміщення у Херсоні захоплені, але частина колективу на чолі з директором Олександром Книгою продовжує творити театральну історії української Херсонщини. Інтерв’ю з Олександром Книгою

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів