Які місця посіли херсонські університети у всеукраїнському рейтингу

Які місця посіли херсонські університети у всеукраїнському рейтингу

Автор: Євген Веселов 04 Августа 2022 08:00

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. Ми поцікавилися, які ж міста у ньому посіли херсонські ВНЗ, які через навалу російських окупантів і захват матеріально-технічної бази вимушені були тимчасово переїхати з Херсона.

Так от, найвища позиція в цьому рейтингу - у Херсонського державного університету - він посів 70 місце. Попри окупацію і тимчасове переміщення до Івано-Франківська, заклад активно веде вступну кампанію.

Наступним іде Херсонський національний технічний університет – у нього 98 позиція. Заклад також тимчасово перемістився до Хмельницького й чекає на своїх студентів.

Розміщений тимчасово в Кропивницькому Херсонський державний аграрно-економічний університет із великим відривом посідає 154-156 місце. В університеті впевнені, що зможуть працювати в новому навчальному році.

Херсонська морська державна академія, яка зараз перебуває в Одесі, посіла 174 місце. Заклад продовжує готувати «мариманів» і чекає на нових першокурсників.

Перші ж три місця рейтингу посіли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Львівський національний університет імені Івана Франка відповідно.

Останні ж позиції рейтингу – 249 і 250 - посіли Метінвест Політехніка із Запоріжжя та Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів