У Херсонській ОДА отримують чи не найвищі зарплати в Україні серед чиновників такого рівня

У Херсонській ОДА отримують чи не найвищі зарплати в Україні серед чиновників такого рівня

Автор: Марина Поліщук 03 Апр. 2024 15:28

У керівництва Херсонської облдержадміністрації – найвищі зарплати по Україні серед чиновників такого рівня. У співробітників адміністрації – теж високі зарплати, порівняно з їхніми колегами з інших регіонів. Чому так і скільки в середньому отримують працівники Херсонської ОВА?

Міністерство фінансів щомісяця публікує дані про зарплати працівників державних та місцевих органів влади. Згідно з інформацією за лютий 2024 року, порівняно із січнем, середня зарплата співробітників центральних органів влади дещо зросла.

Також можна простежити, скільки людей працює в місцевих державних адміністраціях та які зарплати вони отримують.

Зокрема, станом на лютий фактична кількість співробітників усіх відділів і департаментів Херсонської обласної адміністрації, а також районних адміністрацій складала 846 людей. Із них зарплату було нараховано 661 людині.

При цьому загальна потреба працівників в Херсонській обласній адміністрації – понад 1200. Тому на сьогодні відкритими залишаються 408 вакансій – і це один із найбільших показників по країні.

Стосовно розміру заробітних плат, то Херсонська ОДА входить до регіонів, де працівники отримують найвищі зарплати. Пояснюється це тим, що посадові оклади чиновників, які працюють у прифронтових (або фронтових) областях, мають коефіцієнт 3.0, тобто збільшуються в три рази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонським чиновникам підвищать зарплати через інтенсивні обстріли

Так, Херсонська область – на третьому місці за розміром зарплат серед чиновників обласної державної адміністрації. Більша – тільки в Донецькій та Луганській ОДА.

У лютому середня зарплата 417 працівників Херсонської ОВА складала 40,7 тис. гривень. Із них 30,3 тис. гривень – середній посадовий оклад, і це – найвищий показник по Україні.

При цьому керівництво Херсонської ОВА отримує найвищу зарплату з-поміж керівництва інших облдержадміністрацій України. Середня зарплата – 132,8 тис. гривень, середній оклад – 87 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 2 млн гривень річної зарплати та виплати ВПО – декларації подружжя херсонських чиновників

У співробітників райдержадміністрацій Херсонщини зарплати значно менші, за цим показником наша область  на 11 місці. Зокрема, у лютому середня зарплата 244 працівників складала 18,2 тис. гривень, тоді як посадовий оклад – 10,9 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплати чиновників обласної та районних військових адміністрацій Херсонщини обійдуться в 224 млн гривень 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів