У Херсоні найближчим часом планують зводити житло для тих, хто його втратив

У Херсоні найближчим часом планують зводити житло для тих, хто його втратив

Автор: Ян Ярчук 18 Май 2024 17:00

Хоч активні бойові дії ще тривають, а правобережжя, зокрема й обласний центр, щільно обстрілюється ворогом, Херсонська міська військова адміністрація вважає, що будувати житло для херсонців, які його втратили, потрібно вже зараз. Розпочати хочуть з більш безпечних районів.

Проєктувати і у майбутньому зводити житло у Херсоні планує Асоціація будівельників півдня України. Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«Представник Асоціації Сергій Ратушний запропонував розпочати відновлення з приватного сектора, який сильніше постраждав при затопленні, де найбільше зруйнованих водою будинків. Його компанія залучає донорські кошти і готова виконати повний цикл робіт – від проєктування до здачі будинку під ключ», – пише Мрочко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В зруйновані війною села Херсонщини повертаються люди: на що витрачають компенсації та де бачать своє майбутнє

Після того, як з території нашої громади буде знято статус зони бойових дій, люди почнуть отримувати компенсації за повністю зруйноване житло: хтось може поїхати до іншого міста, а хтось буде намагатися відбудувати власний будинок. Тому міська влада вважає, що потрібно діяти вже зараз, будувати, аби херсонці розуміли перспективи.

Зокрема, Роман Мрочко запропонував розглянути можливість побудови житлових кварталів на території громади найближчим часом, але у більш безпечних місцях.

«Хоч це і досить ризиковано, але забудовник готовий розглядати такі ідеї у найближчий перспективі», – коментує начальник МВА.

Він також додав, що вже є план дій на наступні два тижні, а всі проєкти і подальші кроки будуть обговорюватися з жителями громади.

Фото ілюстративне, зведений будинок у Посад-Покровському, Херсонська ОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів