У Херсоні черги за питною водою, а технічну дає Дніпро
Скріншот з відеоматеріала видання «Настоящее время»

У Херсоні черги за питною водою, а технічну дає Дніпро

Автор: Євген Веселов 15 Ноября 2022 13:13

Втеча російських окупаційних військ з Херсона супроводжувалося руйнування ними комунальної інфраструктури. Зараз Херсон без світла і опалення. Зв’язком і інтернетом можна користуватися лише у декількох локаціях на вулицях міста.


Така ж ситуація і з водопостачанням. Робота насосних станцій залежить від електропостачання і лише при його наявності можливо включення насосних. Енергетики кажуть, що зможуть відновити пошкодженні і зруйновані енергомережі лише протягом місяця.


Наразі херсонці виходять із ситуації запасаючись технічною водою з ДніпраСкріншот з відеоматеріала видання «Настоящее время»


Також небайдужі власники свердловин та помп, які працюють механічно або від генераторів, у приватному секторі надають доступ до питної води усім охочим. Але треба стояти у черзі. Є також інформація про завіз води із Чорнобаївки, де її також качають механічними помпами.


Скріншот із сторінки «Шалений прапор» у соцмережі


Про завоз води з Миколаєва найближчим часом, скоріш за все, мова поки не йде. Адже миколаївці залишилися без води ще на початку вторгнення росії, коли була підірвана водонасосна станції у селі Микільське, під Херсоном. Саме від цієї станції був запитаний Миколаїв. Після деокупації території розпочалися роботи з розмінування та оцінки збитків.


Невеликими обсягами бутильовану воду завозять у Херсон волонтери та роздають її. Але цього вкрай недостатньо.
Маємо надію, що найближчим часом ситуація із забезпеченням херсонців питною водою буде вирішена. Є інформація, що місто отримає потужні генератори, які зможуть качати воду з артезіанських свердловин. Таким чином можливо буде забезпечити певний тиск та подати воду на перші поверхи житла.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів