У Голій Пристані окупанти свідомо знищили декілька приватних житлових будинків
Фото ілюстративне

У Голій Пристані окупанти свідомо знищили декілька приватних житлових будинків

Автор: Сергій Яновський, golos.com.ua 21 Сентября 2022 11:25

Російські окупанти, котрі захопили міста й села Херсонщини, не втомлюються вигадувати дедалі нові звірства, пише «Голос України».

На додачу до викрадень людей, грабунків та нічних «обшуків» вони почали ще й підривати оселі мирних жителів. У місті Гола Пристань на лівобережжі Дніпра за один день стерли з лиця землі дві приватні хатини на вулицях Кленовій та Сонячній – від них залишилися тільки фрагменти стін та купа уламків. Усі цінні речі з тих будинків ординці, звичайно ж, перед тим позабирали й вивезли в невідомому напрямку.

Знайомі мешканці Голої Пристані, з якими власкору «Голосу України» пощастило зв’язатися, дуже налякані. Вони не розуміють, для чого загарбникам знадобилося знищувати нерухомість. Адже її власники до руху спротиву не належали й давно евакуювалися – мститися їм не було підстав.

Одні припускають, що будинки підірвали, аби звільнити місця для облаштування вогневих точок – так окупанти готуються до наближення частин української армії. Інші містяни вважають, що то акт терору.

Самі ж рашисти жодних логічних пояснень не дають. Мешканцям сусідніх зі знищеними котеджів, котрих евакуювали на час підривів, вони тільки повідомили про «замінування» хат. Але хто й для чого саме їх мінував – загадка.

Та якщо метою підривів житла справді було залякування мирних жителів, то вони спрацювали на відмінно. У містечку, яке бойові дії мало зачепили, раніше не думали про евакуацію, сподіваючись пересидіти лихоліття. Але після вибухів десятки родин остаточно зрозуміли, що небезпека тільки зростає. Тому похапцем збирають речі, готуючись вирушати в дорогу – подалі від жорстоких та свавільних «асвабадітєлєй» та їхнього проклятущого «руського міра».

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: