У Генічеському районі окупанти готуються оголосити мобілізацію?

Рашисти, схоже, готуються до оголошення мобілізації цивільного населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

За повідомленням Генштабу Збройних Сил України, в деяких населених пунктах Генічеського району окупаційні поліціанти проводять рейди серед чоловічого населення.

“У деяких населених пунктах Генічеського району озброєні військовослужбовці з числа військової поліції збройних сил рф проводять перевірку документів, опитування та уточнення особистих даних у чоловіків. Перевірка документів може бути пов’язана з проведенням мобілізаційних заходів”, – повідомили в Генштабі ЗСУ. 

Варто зазначити, що це не єдина ознака підготовки мобілізації на тимчасово окупованій рашистами частині Херсонщини. Раніше стало відомо, що окупаційна влада зареєструвала у Генічеську “військовий комісаріат Херсонської області”. Зростає й тиск на українських громадян, які досі не взяли російський паспорт. 

За інформацією різних джерел, окупанти вираховують людей, які не взяли паспорт держави-агресора з метою побиття, “конфіскації” майна та залякування. Також збільшено кількість випадків, коли військові армії рф рвуть або палять українські паспорти громадян.

 

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці