«Світлин буде замало»: фотокореспонденти відзняли документальний фільм про Кринки

«Світлин буде замало»: фотокореспонденти відзняли документальний фільм про Кринки

Автор: Ян Ярчук 09 Июля 2024 09:15

Плацдарм поблизу Кринків, що на лівобережжі Херсонщини, вже довгий час залишається однією з найгарячіших точок війни. Українські військові утримують плацдарм під нескінченним російським вогнем та щодень відбивають штурми.

Аби закарбувати героїзм наших військових, неймовірний подвиг та показати їхню титанічну працю «Укрінформ» разом з Костянтином і Владою Ліберовими презентує документальний фільм «Кринки». 

Стрічка відзнята українськими фотокореспондентами в зоні бойових дій, – у селі, від якого залишились лише назва і місце на мапі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонники показали, як знищують ворога на лівому березі Херсонщини (відео)

Про це повідомляє «Укрінформ».

Документальний фільм побудований на коротких розповідях воїнів.

«Як це – воювати по горло у воді, форсувати Дніпро під прицільним ворожим вогнем, маскувати позиції там, де фактично нічого немає, навіть руїн від будинків, залежати цілковито від операторів дронів, які доставляють воду та їжу для життя, – про все це з перших вуст від тих, хто мужньо виконував військові накази, обороняючи невеликий шматочок української землі», – пише «Укрінформ».


«Кринки» – історія про неможливе, але реальне. Прем’єра стрічки відбудеться 11 липня.

«Цього фільму могло не бути. Проте, провівши зі 126-ю бригадою морпіхів місяць тяжких бойових буднів, ми зрозуміли, що світлин буде недостатньо, щоби передати весь героїзм і відобразити весь масштаб того, що відбувається. Так народився фільм «Кринки», – розповіла співаторка, фотокореспондентка Влада Ліберова. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попереду – ворог, позаду – вода: фотоісторія про те, як українські воїни виконують бойові задачі на лівобережжі Херсонщини

Режисерка Ольга Дмитренко зазначила, що переживала разом з воїнами кожен драматичний момент:

«Вибудувати структуру і охопити найважливіше з величезного обсягу відео було вкрай важко і хотілося видати буквально все»

Чи вдалося авторам втиснути війну і передати її у хронометражі документалки? Відповідь на це вже 11 липня.

Головне фото: скриншот з трейлера стрічки «Кринки»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів